Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukak ti sirtatok amikor...

Anyukak ti sirtatok amikor eloszor meglattatok a babatokat?

Figyelt kérdés
Ugy erzem en sirni fogok, nagyon erzekeny vagyok. Mikor meglattam eloszor ultrahangon mar akkor megkonnyeztem mert elerzekenyultem. Ti sirtatok? Mit ereztetek mikor eloszor megpillantottatok a kis babocatokat?
2019. febr. 9. 21:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok hogy leirtatok, en soha nem sirtam oromomben meg ugy igazan de ugy erzem a meghatodottsagtol fogok,es amiota babat varok erzekenyebb is vagyok barmin elsirnam magam. Persze ez a jovo zeneje hogy fogok-e.


Aki pedig mindenkit lepontozott az igazan szegyellje el magat!! Takarodjon masik oldalra pontozgatni, nem nezem csak 13 evesnek kb. Gyerekes!!

2019. febr. 10. 09:09
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Még itt is van rossz válasz? Lehidalok! :-)

Sírtam egy keveset mindkét gyerekemnel, és a férjem is picit könnybe lábadt szemekkel nézte őket.

2019. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ennyi lepontozast. 0% ban hasznos a válaszom 😂 haha, ennyi öröme legyen az életben! Óvoda 😀😀😀
2019. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknél sem sírtam.
2019. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
En mikor eloszor meglattam es a hasamra tették, megkonnyeztem, pedig nem vagyok egy erzekeny fajta. Az a megkonnyebbules, h kint van, es h meglathattam vegre h kit hordtam a pocimban 38 hetig, csodalatos erzessel, szeretettel toltott el.
2019. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Az elsőnél igen, császár volt jópár ora vajúdás utan, de ott megis “csak” feküdtem es kiszedték belőlem.

A másodiknál nem, termeszetes úton jott, örültem hogy jól van es en is életben maradtam 😅

2019. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat nektek is en is nagyon varom mar hogy megszulessen es a kezembe fogjam es megpusziljam,😚 biztosan csodalatos erzes, szerintem ennel jobb nincs is.


Aki meg lepontozott mindenkit az tenyleg jo nagy tusko lehet. Az IQ szintje kb 0

2019. febr. 10. 20:32
 28/29 anonim ***** válasza:
Elsö babám tervezett császárral született.ahogy kiemelték és elkezdett sírni még nem is láttam de már elkezdtem én is.vissza kellett fognom magam hogy ne ordítsak.Még a doki is odaszólt a paraván mögül hogy sír??Mintha én lennék az egyetlen ember aki megkönnyezi a gyereke születését 😂😂 nagyon szép emlék volt most is babát várok(31 hetes) nemtudom most hogy lesz de most is megkönnyezek néha egy egy szomorú babás történetet,képeket ,stb de néha a boldogakat is 💜 de azért nem viszem túlzásba .anyának lenni csodálatos érzés 💜 persze a maga szépségével és nehézségeivel is 😁 Boldog babavárást!
2019. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Coffelia ***** válasza:

Ott helyben csak majdnem. Éreztem, hogy jó lenne, de nem bírtam, csak azt hajtogattam, hogy úristen, de gyönyörű! :D

Aztán annyira kimerült voltam, hogy sokáig tartott fizikailag és hormonálisan összerántani magam, úgyhogy az eufória sajnos abszolút kimaradt, sok idő volt a rám ereszkedett mentális tejködben bármilyen komoly érzést kicsikarni magamból. Mindenhol elaludtam, hetekig nem tudtam összefüggően beszélni, és hallás után akármit megjegyezni.

2019. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!