Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukak ti sirtatok amikor...

Anyukak ti sirtatok amikor eloszor meglattatok a babatokat?

Figyelt kérdés
Ugy erzem en sirni fogok, nagyon erzekeny vagyok. Mikor meglattam eloszor ultrahangon mar akkor megkonnyeztem mert elerzekenyultem. Ti sirtatok? Mit ereztetek mikor eloszor megpillantottatok a kis babocatokat?
2019. febr. 9. 21:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%
Terhesen rengeteg szülős videót néztem, az összesen sírtam egytől egyig. Erre megszultem 12 óra vajúdás után... Es nem sírtam... Azt éreztem hogy ezaz, megcsináltam! Végre vége...viszont siet helyettem a párom. :)
2019. febr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
24%
Ja, azóta 5eves a kisfiam, a mai napig él tudom sírni magam azon, hogy mennyire szeretem. Újra kiama vagyok, multkor azon elsirtam magam, hogy atengedtek az úton... Szóval most durvább a helyzet.
2019. febr. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%
Én igen megkönnyeztem, hogy végre itt van köztünk.
2019. febr. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
Én is elkepesztő eufóriaként jellemezném. Azt hiszem az érzést sosem fogom elfelejteni. Sajnos nekem csak 10 másodpercre mutatták meg, kisebb komplikációk miatt és legközelebb csak kb 16 órával később láthattam. De az a 10 másodperc az beleégett a retinámba... 😍 A születése napja valahogy kiesett, alig emlékszem valamire. Csak arra a 10 másodpercre, szinte még most is érzem a magzatmáz illatát, és az ízét ahogy puszit adtam ennek a tökéletes kis csöppségnek. Gyönyörűnek és tökéletesnek láttam. Utólag visszanézve a 4 perccel később készült képeket.. Haaaaat nem volt azért olya. tökéletes.. 😆 De persze nekem tökéletesen megfelelt 😊 talán egy kicsit megkönnyeztem, de nem sírtam. Csak kb 24 órával később, de onnantól két hónapig mint a záporeső... 😆 😃
2019. febr. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem, pedig nagyon sírós vagyok. Mosolyogtam. A párom sírt.
2019. febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
43%
Megkönnyebbülést éreztem mindkettőnél. Az első fiammal csak meghatódtam, a másodiknál sirtam is, de az örömtől higy végre a karomban tarthattam.
2019. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nem, csak megkönnyebültem. A férjem pityergett inkább. Bezzeg 4 nappal később, otthon, miközben szunyókált a kezemben, rám törtek az érzelmek és bőgtem, mint egy kismalac.
2019. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%
Akkor, ott èn is csak a megkönnyebbültséget, eufóriát éreztem. Másnap a karomban tartva pityeredtem el először. Na meg otthon, hazaértünk, anyukám várt ebéddel, jött a gyerekorvos. Miután mindenki elment, ültünk a férjemmel a kanapén, kezünkben a baba és csak sírtunk az örömtől, hogy igazi család lettünk. Sosem fogom elfelejteni.
2019. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%

Èn nagyon sírós fajta vagyok, ott akkor mègsem tudtam. Pedg a férjem sírt, ő meg sose szokott...

Annyira kimerült voltam, hogy nem bírtam sírni. Fel se fogtam, hogy megszületett 😄

Persze kèsőbb már bögtem.

2019. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%
Na itt szégyellje magát az a tetü aki lepontozott, büszkék lehettek magatokra szerencsétlenek... Kívánom, hogy ennél nagyobb örömöt semmiben se leljetek az életben.
2019. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!