Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz hogy a nők bekakilnak...

Igaz hogy a nők bekakilnak szülés közben? 28F

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Bekakil nekem azt jelenti, hogy a nadrágba megy.

Nem nem kakilnak nadrágba a nök.


Hogy jöhet-e ki kaki miközben nyomnak azt egy kis ésszel te is végig gondolhatod.


Mi is a szülés. Ja egy jókora hasi görcs. Volt már hasi görcsöd? Pl gyomorrontás miatt? A hasi görcs azért van, hogy tolja lefele azt amit kell. Ès ilyenkor mindent tol.

Èn szültem is és bizony volt már vesegörcsöm is. A vese görcs is egy gyors vécézéssel kezdödött. A görcs bizony mindent próbál letolni.


DE mivel jobb esetben a görcsök szép lassan jönnek, így a szülö nönek már elötte el kell mennie WC-re mielött felfekszik az ágyra. Mo-n még sok helyen adnak beöntést, ami felesleges.


De mondok egy jó hírt, ha neked lesz egyszer vese, epe vagy vakbél görcsöd az is okozhat egy hasmenést, vagy akár hányást is, vagy is ha megakarod tudni milyen is a hasi görcs egyél egy kis szallomnellás ételt és már is lesznek szülési görcseid.

2019. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha az alsó béltraktusban maradt széklet, azt a magzat kipasszirozza onnan. Ezért adnak beöntést szülés előtt. Ezzel elkerülhető. De ezzel se mindig...
2019. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. második a választ, az elsőt jelentettem nem értem miért kell kioktatni meg kötekedni mikor ez egy sima kérdés és szeretném rá tudni a választ. Én se kívánok senkinek hasmenést ne adj isten vesegörcsöt.
2019. febr. 10. 18:00
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Előfordul, hogy a gyereken kívül más is jön. Nekem is sikerült mindkétszer, hiàba kaptam beöntèst is az egyiknél
2019. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az első abszolut nem kötekedett!
2019. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

igen siman johet. nalam nem volt ido beontesre, de azt hiszem nem is volt protokoll abban a korhazban. egy tizedmasodperc amikor konstatalod, hogy upsz... rajtam kivul senkinek se rezzent a pillaja es nekem is volt nagyobb bajom akkor ;)

ez hozza tartozik, csak nem divat errol is tajekoztatni...

2019. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván, mivel a hüvelyt és a végbelet csak egy tök vékony szövet választja el, mikor jön ki a magzat feje, kipréseli a végbélből a székletet. Szoktak előtte kúpot adni emiatt, de van, hogy nincs idő előkészítésre, van, hogy így is marad valamennyi széklet a végbélben.

Elég általános dolog...

2019. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Megesik, többször, mint gondolnánk, van olyan is, hogy észre sem veszi a kismama. De ezt nem úgy kell elképzelni, mint mikor ráülsz a WC-re, és kijön. Nekem pl. elfolyt a magzatvít, kb 2 órával később olyan hasmenésem lett, hogy alig értem oda a WC-re. Pedig ahol én szültem nem adnak sem beöntést sem kúpot. Hogy utána jött-e valami, azt nem tudom, egyszer úgy éreztem, mintha bepisiltem volna kitolás közben, de mondta a szülésznő, hogy ne izguljak ezen, amúgy is csak magzatvíz volt.
2019. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Barátnőmnél volt minden, sokat vajudott: kaki, pisi, hányás, ájulás..ez a kis betűs rész..
2019. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Ott minden jön kifele, nemcsak a gyerek.

Húgom mikor szűlt, volt ott minden mint a búcsúba. Szerencsétlen olyan sza rul volt, hogy azt hitte, majd a bele is jön kifele mindennel együtt.

2019. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!