Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz hogy a nők bekakilnak...

Igaz hogy a nők bekakilnak szülés közben? 28F

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenki és nem mindig.

Nálam beöntés ellenére is volt. Párom bent volt, nem akadt ki rajta.

Azóta is szokta mondani, hogy én már nem nagyon tudok olyat produkálni ami meglepné.

Volt ott pisi, kaki, hányás, magzatvíz, vér, lepény, na meg egy gyönyörűséges baba és csak ez volt a lényeg, a többi nem számított.

2019. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Van, amikor előfordul. Nálam megtörtént sajnos, de mondták, hogy rosszabbat is láttak mar.
2019. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt, beöntést sem kaptam.

Ez szerintem mindenkinél más.

2019. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mostmar eleg sok helyen adnak beontest. Tolem meg se kerdeztek h kerek e automatikusan adtak. Igy nem tortent ilyen. Ellenben ha nem adnak elofordulhat, h mikozben a baba halad kifele es ossze preseli a belet, kijon egy kis szeklet. Nem kell szegyenkezni miatta ez ezzel jar. Lattak mar nem 1 ilyet szerintem a szuleszeten.
2019. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Coffelia ***** válasza:
Igen, ez gyakori, mert a baba feje útközben kipréseli a belek maradék tartalmát. Ez teljesen normális, ha megtörténik, és az is, ha elmarad. Nekem is volt, egyáltalán nem érdekelt, fel se fogtam. Vannak erre fogások, amikkel a szülésznő megóvja a hüvelybemenetet a szennyeződéstől.
2019. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Kolbász2 válasza:
7%
igen nekem ikreim voltak és akkorát szartam megérték és 2 kg volt
2019. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A szüléstől ne félj, akkor mindenkivel megesik, az viszont kínosabb, amikor szülés után pár hétig nem bírod rendesen visszatartani, és néha-néha becsúszik a bugyiba. Szerencsésebbeknek csak néhányszor. Én nem voltam szerencsés, nekem egy hónapig húzódott. A végén már teljesen depis voltam. és azon gondolkodtam, hogy pelenkát kéne hordanom.

Végül aztán elmúlt.

28/N

2023. jan. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!