Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg semmi esély így a...

Tényleg semmi esély így a zermészetes szülésre?

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltünk az orvosommal a szülésről, és azt mondta semmilyen körülmények között nem szülhetek természetes úton.

Az előzmények:

1 császár

4 vetésél

Magas vérnyomás, ir

Szívműtét


2019. márc. 1. 06:47
1 2 3
 1/21 babyboom567 ***** válasza:
92%

Engem leginkább 2 dolog érdekelne.

1-hogy a gyerekem élő és egészséges legyen.

2-hogy ne kapjak agyvérzést és bénuljak le vagy haljak meg szülés közben.

És ha ezek csak császárral valósithatók meg,akkor én kérnék császárt.

2019. márc. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Áh kizárt... Már a magas vérnyomás önmagában igen nagy rizikó. Szülés közben ugyanis feljebb megy, ha fel megy 200-ra ott már lepenyleválás, agyvérzés, bármi történhet.
2019. márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Remélem ezt most nem azért kérdezed, hogy itt sajnáljunk mert nem szülhetsz hüvelyi úton. Ilyen előzményekkel én könyörögnék a császárért, hogy biztosan minden rendben legyen a kisbabámmal és anyjuk is legyen a szülés után; ne ott patkoljon el a szülőágyon miközben mindenáron próbál divatosan szülni...
2019. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

ezek közül a magas vérnyomás és a szívbetegség az, ami a természetes szülés ellen szól. Bár utóbbinál kérdés, hogy mi is volt, pontosan, mikor, miért, stb...


Maga az előzetes császármetszés, a vetélések és az IR még együtt sem ok a császárra.

2019. márc. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

- A magas vernyomasnal attol fuggoen, hogy mennyire magas, egy bizonyos pontig a csaszar magasabb rizikoju, mint a termeszetes szules.

- Az elso csaszar onmagaban nem zarja ki, az ir sem, ahogy a 4 veteles sem, viszont a szivmutet kizarhatja, de en szakembert kerdeznek meg errol. Ajanlom a Mindent a termeszetes szulesrol facebookcsoportot, ott tudnak segiteni ebben, de tudni kellene, hogy milyen szivproblemarol van szo. Baratnomet is mutottek a szivevel, es neki mehetett volna a termeszetes szules, nem emiatt lett vegul csaszar.

- En ir-es vagyok, termeszetes uton szultem, csak Magyarorszagon szeretnek ilyenek miatt csaszarozni, en mindenkepp kernek masod- harmadvelemenyt.

2019. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatni akarom magam, de nekem nehéz ezt elfogadni. Komolyan gondolkodom az orovosváltáson. Persze én is azt szeretném, ha minden rendben lenne, de egyik problémát sem érzem olyan súlyosnak, hogy emiatt kategórikusan csak a császár jönne szóba. Gondolom magas vérnyomással se császároznak mindenkit. Főleg, hogy kezelve van, az ir is.
2019. márc. 1. 08:34
 7/21 A kérdező kommentje:
A szívműtét szívritmuszavar miatt volt.
2019. márc. 1. 08:38
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Most nem azért! De neked fontosabb hogy órákon át szenvedj? Szerintem a doki el tudja dönteni hogy mi a legfontosabb.. De ha te mindenáron szülni akarsz szülj... Ha baj lesz ne siránkozz utána.. Nekem halt meg babám a 36. Hétben.. Most 30 hetes vagyok eszem ágában sincs simán szülni.. Vegyék ki épen egészségesen. De ez a te döntésed. Sok sikert.
2019. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy híve vagyok a természetes szülésnek, de a helyedben elfogadnám az orvos véleményét, ha valami gond lesz szülés közben a szíveddel és belehalsz akkor mi lesz? Ki neveli fel a 2 gyerekedet?

A te estedben bőven indokolt a császármetszés.Barátkozz meg inkább a gondolattal.Szerintem a mai világban a jogi következmények miatt nincs orvos aki téged természetes szülésben támogatna.

2019. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább azt próbáld megbeszélni a dokiddal, hogy esetleg ne program császár legyen, hanem várjátok meg, hogy beinduljon magától a szülés.

És akkor te is megnyugszol, hogy vajúdtál, a baba is megkapja a hormonokat amiket kell.


De itt elkerülhetetlen a császár. A dokid az életedet védi. Hidd el, neki nem kényelmesebb műteni, mint asszisztálni egy természetes folyamathoz.


Ezt kell megértened, hogy akkor van nagyobb esélyed meghalni, ha ragaszkodsz a hüvelyi szüléshez. Ragaszkodsz hozzá? Az életed árán is?

2019. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!