Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A (komplikációmentes) császár...

A (komplikációmentes) császár rosszabb, mint más műtét szerintetek?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszoljanak, akiknek más műtétük is volt már!

Tudtam, mire számítsak műtét után, volt vakbél, petefészek ciszta is már. És lett egy sürgősségi császár. Szerintem az utóbbi semmivel nem rosszabb a többinél. Persze, mind kellemetlen. A császár csak a szülés velejárói miatt volt nehezebb nekem: ellátni a babát, szoptatás, vérzés. Én vagyok szerencsés?



2019. ápr. 19. 15:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kedves 9-es, egyéni tapasztalatokra voltam kíváncsi, lehet, hogy más nem így érzi, de Te igen, és én ezt kérdeztem, szóval köszi. Én magát a műtétet könnyen "túléltem", lehet azért, mert a sima szülés "romlott el", így a császár lett a megváltás. Utána sokkal-sokkal nehezebb a baba ellátása, ezt persze nem vitatom.
2019. máj. 2. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!