Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Horrorszülés. Ti hogy dolgoztá...

Horrorszülés. Ti hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz élmény volt számomra a szülés, állandóan sírva fakadok ha eszembe jut egy részlete..pszichológussal is beszéltem még a kórházban de csak felidegesített, nem segített. Mit tehetnék, elmúlik? Jobb lesz idővel? 3 hónapja szültem.
2019. máj. 29. 21:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sajnalom, hogy nem tudtak segiteni, de ha egyedul nem tudod feldolgozni, probalj masik szakembertol segitseget kerni.
2019. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is szar volt, de miután hazajöttünk a kórházból, inkább örömömben pityeregtem, hogy vége. Viszont legközelebb lesznek nehézségeim megbízni az orvosban (bármelyikben).

Szerintem ha kisírod Magad és telik az idő, jobb lesz. A hangulatod amúgy jó lenne? Van segítséged?

2019. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Én egy év alatt túljutottam rajta, az első fél év volt a legrosszabb, sokszor voltak rémálmaim ilyesmi,aztán tompultak és elmúltak a rossz érzések szépen fokozatosan.
2019. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Másik anyukák, sorstársak nem segíthetnek? Férj, barát, akinek kibeszélheted? Szerintem is kipróbálhatsz másik pszichológust is.

Én magán szülész-nőgyógyászhoz jártam (illetve járok), ha ilyen gondom lenne, szerintem vele beszélném meg. Ha esetleg neked is hasonló jó orvosod van, akkor beszélj vele. Nekem is voltak bizonyos részletek, amik az ő objektív, szakmai tapasztalatai alapján tisztázódtak a lelkemben.

2019. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

A második szülés segített át 3,5 évvel később.

Nyilván nem ajánlom, mert lutri és jobb lett volna előbb.

2019. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Jó a hangulatom, meg volt egy kicsi szülés utáni depresszióm de már elmúlt. De a rettegés, hogy elveszítem a babám az nem múlik.
2019. máj. 29. 21:57
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Én még mindig álmodom róla és sikítva ébredek. Pénteken lesz 7 hónapja. Nappal már nem sokszor jut eszembe.

Én tuti nem szülök többet. (Mondjuk eredetileg is egyet akartunk, de így már tuti nem gondolom meg magam).

2019. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

Nekem császárom volt amit én nem akartam, de muszáj volt orvosilag. 3 napig sírtam a kórházban, aztán itthon is. Ez volt kb az egyetlen dolog amit nem akartam és persze hogy belekerültem abba a százalékba akinél muszáj volt...

5 hónapos a pici, egyre jobb, ahogy kezd a baba nőni és minden nap újabb "produkciókkal" előállni, egyre jobban halványul.

De ha eszembe jut még mindig rosszul érzem magam miatta ... Egy életre elvette tőlem a szülés lehetőségét, mert én soha az életben még egy császárt be nem vállalok egy újabb terhességgel pedig van rá esély kb 70%, de én kizárt hogy akár 0.1% esélyt is adjak rá akár... De ilyenkor ha eszembe jut inkább szívem szerint levetném magam a Szabadság hídról.. Úgyhogy inkább nem gondolok rá..

2019. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
8: szánalmas vagy ne haragudj. Felnőtt nő létedre levetnéd magad a Szabadság hídról metz császáros volt. Hát ne haragudj de az ilyen nő, aki ilyen szinten éretlenül gondolkodik annak jobb is ha nem lesz több gyereke... Remélem az egészséges gyereked meg ilyenek nem zavarnak annyira. Eszem megáll. 😓
2019. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Emma-vonal ingyenes, kifejezetten ilyen esetekre is specializodtak.
2019. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!