Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ez a szülés indulása?

Lehet ez a szülés indulása?

Figyelt kérdés
Első baba, szóval fogalmam sincs mit kell éreznem, vagy nem is tudom. Szóval az van, hogy reggel óta megy a hasam, de görcsöl is. De nem csak akkor görcsöl mikor WC-re kell mennem, hanem úgy egész nap eddig. Nagyon fáj a derekam, ami valahogy a combjaim belső részébe meg a szeméremajkakba is kisugarzik és ez folyamatos fájdalom. A görcsöket nézegettem, hol 7percre jönnek, hol 9,hol 6 perc, szóval össze-vissza. Férjem pont reggel ment az egyik kocsinkat vinni muszakira és hozza haza majd a másikat olyan fél négy fele, szóval addig egyedül vagyok itthon. Már szóltam neki, hogy mi a szitu, de mondtsm neki, hogy annyira nem vagyok rosszul, úgyhogy nyugodtan várja meg a másik autónkat és utána jöjjön csak haza. Mert nem tudom, hogy most ez amugyis már a szülés kezdete-e vagy sem. Kereken 39 hetes vagyok és elég gyakran voltak eddig joslo fajasaim. Gyorsan lezuhanyoztam, mert egy - egy gorcsnel még a víz is lever. Nem tudom, mert nagyon szabálytalan időközönként jönnek.
2019. jún. 17. 13:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Volt az éjjel háromszor is. Mondtam én, hogy nem fogok semmit aludni 😁....
2019. jún. 18. 04:39
 22/25 anonim ***** válasza:
És ez még egy ideig így is lesz😂😂😂
2019. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Mármint az izgalom miatt nem aludtam. És még most sem vagyok álmos. De nem is baj, mert olyan jó érzés, hogy itt van már mellettem. Hála isten, a férjem is egész nap velünk lesz, úgyhogy teljesen szuper ez a mai nap is.
2019. jún. 18. 10:53
 24/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! ❤️
2019. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😘!
2019. jún. 18. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!