Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés tényleg nem fáj?...

Gátmetszés tényleg nem fáj? Néztem egy videót a természetes szülésről ahol csinálták, elképzelésem sincs ezt az elevenen vágást hogy lehet túlélni

Figyelt kérdés
Van már egy fiam, de császáros lett. Most is sima szülésre készülök de ezt látva... Nem is tudom mennyire jó ötlet ez... 😅
2019. júl. 2. 17:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

8 as vagyok


Viszont a gyógyulás meg sem kottyant.. Már délután rajta ültem, mielőtt esett ki a varrat, akkor szúrt vissza, tükörrel nézve ki tudtam húzni..

2019. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó volt a vágás is a varrás is és az utána következő 3 hét is
2019. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

A férjem azt mondta akkor tudatosult benne hogy mennyire fájhat nekem, mikor látta hogy rezzenés nélkül vágnak..

Én miután kibujt a kisfiunk utána kérdeztem az orvost hogy kellett-e vágni... Szóval en nem éreztem belőle semmit

2019. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Mármint rezzenéstelen arccal tűröm ahogy vágnak
2019. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Akkor ez is vagy - vagy. Csak jussak el odáig egyáltalán
2019. júl. 2. 20:41
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sem fájt a gátmetszés, de igazából a tolófájások sem. A vajúdás az nagyon, pedig csak kB 5 óra volt. A felépülés volt nekem a legrosszabb...
2019. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szintén nem fájt a vágás, én is csak onnan tudom, hogy volt, mert hallottam. És már örültem is neki, mert így kifért a baba. Utána volt nagyon rossz nekem is :/...kb 2 hétig
2019. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%
Milyen termeszetes szulesnel vagnak gatat? Az max. huvelyi, beavatkozasos szules. Nekem is borzaszto volt a vagas, es az utana kovetkezo negy 4, negy centis odemas gattal+azon nott vadhussal... Az egesz kitolas nem fajt, de a gatmetszes igen. Azota utanaolvastama gatmetszes indokoltsaganak, ket esetben az, faros szulesnel fiugyermek eseten a hereinek a vedelmeben (Noll Andrea konyve), es nagyon leeso szivhang eseten, de azt meg lehet elozni, ha a kitolasi poziciot te valasztod, nem hagyod, hogy a hatadra fektessenek, sajat tempoban nyomsz, amikor valoban jon az inger, nem kivulrol iranyitva, es visszautasitod az oxitocint, ha adni akarnak.
2019. júl. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
*negy het
2019. júl. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Van uj vbac csoport a facebookon, erdemes onnan tajekozodni, hogy gatmetszes nelkul hogyan tudod csaszar utan a legjobb esellyel beavatkozasmentesen megszulni.
2019. júl. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!