Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés tényleg nem fáj?...

Gátmetszés tényleg nem fáj? Néztem egy videót a természetes szülésről ahol csinálták, elképzelésem sincs ezt az elevenen vágást hogy lehet túlélni

Figyelt kérdés
Van már egy fiam, de császáros lett. Most is sima szülésre készülök de ezt látva... Nem is tudom mennyire jó ötlet ez... 😅
2019. júl. 2. 17:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Fájas közben vágnak, ennek ellenére nekem nagyon fájt, a varrás is pedig két érzéstelenítőt kaptam, a gyógyulás is hosszú idő volt. A másodiknál tudtam mikor fognak vágni, merr mondta a doki h nem fog menni, muszáj metszeni. Ez nem volt annyira vészes, mint az első, viszont a varrás itt is nagyon fájt. Ekkor hamar gyógyult, mire hazamentünk a kórházból már nem is éreztem semmit.
2019. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tapasztalatát. Kíváncsi leszek hogy alakul.
2019. júl. 3. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!