Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erdeklne hogy kinek hogy ment...

Erdeklne hogy kinek hogy ment a szülés. Mikor kell elindulni a kórházba? , és onnantol ahogy beerek mi történik majd velem? Es szules utan is Papirokat töltünk gondolom kapok szobát vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 11:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Burokrepesztés nekem.nem fájt, nem isnéreztem,mert az orvis mondta,h szóljak,ha jön a fájás és akkor csinálta. Csak azt éreztem,h elönt a magzatvíz. Az furi volt, azt hittem bepisiltem hirtelen.:) Én nem kaptam beöntést egyik szülésemnél sem, szó se esett róla. Borotválni sem borotváltak, mert az elintéztem otthon indulás előtt Apa segítségével. Aludni meg az izgalom miatt nem tudtam szülés után rögtön.:) Miután kiment a varráshoz adott érzéstelenítő, kicsit fájt a gátseb, vagyis inkáb kellemetlen volt, szúrt a varrat, nehézkes volt az ülés.
2019. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a beöntést 1x a szülésznő adta, 1x a nővér. Nem fáj, semmi extra, nekem kifejezetten jó volt, higy kitisztított, egész terhesség alatt székrekedéssel küzdöttem.

Az elsőnél borotváltak, pedig pont előző nap szörtelenítettem, de biztos maradtak kósza szálak, nem a szepségre mentem már az utolsó hetekben,a 2. szülésnel a 3-4 napos borostára azt mondta a szülésznő, ohh jó lesz az, nem is nyúlt hozzám.

A burokrepesztés nem tudom milyen, mindkétszer spontán repedt,semmit sem éreztem csak, hogy folyika lábamon a meleg víz.

Szülés után nekem beraktak egy kórházi betétet, de csak úgy a lábam közé, se bugyi, semmi +matracvédőt is tettek alám. Az osztályon már használhatod a saját betétedet,bugyidat,vagy vannak eldobhatós szülés utáni bugyik, gyógyszertárban lehet kapni.

3-as válaszoló voltam

2019. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!