Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire változott...

Szülés után mennyire változott meg a vaginátok?

Figyelt kérdés

Gyerekvállalás előtt állunk a férjemmel. Kicsit félek, hogy szülés után megváltozik a hüvelyem és nem lesz élvezetes a szex. Tudom, hogy nem ez lesz utána a legfontosabb az életemben, csak olyan sok kérdésem és kételyem van.mivel nincs anyukám nem tudom ezt kivel megbeszélni, a barátnőim pedig még nem szültek.

25N



2019. júl. 15. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Intim torna segít majd. ;)
2019. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Attól, hogy szülsz még nő maradsz, a szex ugyanúgy fontos lesz. A nők nagy részénél szerintem nem változik semmi, de én hüvelyi szülésről nem tudok nyilatkozni (3 császárom volt).
2019. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Háromszor szültem, de egyszer sem néztem meg, hogy mennyire változott meg a vaginám. 6 hét után ugyanolyan volt a szex, mint szülés előtt.
2019. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire. 2 hónapja szültem természetes úton, nagy gátmetszéssel. A hathetes kontroll és zöld jelzés után másnap már szeretkeztünk, mert mindketten kívántuk. A legeleje picit fájt, de utána ugyanolyan volt, ha nem jobb. Férjem szint semmi különbséget nem érezni. Úgyhogy nyugi, a női test csodálatos!
2019. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire. 2x szültem, az első táni hüvelyszárazság a második baba után elmúlt, és jobb a szex mint a gyerekek előtt.
2019. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

És az igazat? Persze hogy nem ugyanolyan. És van amit nem hoz helyre az intim torna.

Az őszintébb ismerőseim, akik nem prűdek erről beszélni, szintén így nyilatkoznak.

2019. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Igazán nem változik semmi, de az intimtorna nagyon sókat segít, hogy még jobb állapotban legyél, mint korábban.
2019. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Semennyire az élvezees részét, férjem szerint sem, pedig aggódtam miatta.


Volt gátmetszésem, így az látszik


Szemmel sincs más változás az aprócska hegen kívül...


1 hüvelyi szülésem volt.

2019. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

8-as vagyok


Igen van olyan akinek van változás, van olyan is,aki sajnos belehal


De sokkal gyakoribb az, hogy nem változik

2019. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Egyelőre 1 szülés után azt tudom, hogy semmi nem változott. Én sem érzek változást és a férjem sem.
2019. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!