Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire változott...

Szülés után mennyire változott meg a vaginátok?

Figyelt kérdés

Gyerekvállalás előtt állunk a férjemmel. Kicsit félek, hogy szülés után megváltozik a hüvelyem és nem lesz élvezetes a szex. Tudom, hogy nem ez lesz utána a legfontosabb az életemben, csak olyan sok kérdésem és kételyem van.mivel nincs anyukám nem tudom ezt kivel megbeszélni, a barátnőim pedig még nem szültek.

25N



2019. júl. 15. 15:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
2 szülés után nem, vagyis kicsit de jó irányba (érzékenyebb lett) viszont ezek könnyű gyors szülések voltak.
2019. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
6# Nem vagyok prűd, mikor azt mondtam, hogy sokkal jobban élveszem a szexet 2 gyerek után, mint előttük. Az intimtorna csodálatos dolog, a párom sem tapasztalt más változast, csak azt, hogy nedvesebb vagyok a második szülés óta, mint az első óta. És képzeld, sokkal többet szexelünk, mint a gyerekek előtt😱😱😱😱 Bár úgysem hiszed el 😂
2019. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem méhsüllyedésem volt, ami nem túl szép látvány, kellett néhány hónap, hogy rendbe jöjjön. A szex eléggé fájdalmas volt az aktus elején emiatt, de aztán rendbe jött. Ja, és sajnos az elején bepisiltem orgazmus közben. Az intim torna segített, de hónapokig nyomtam neki, hogy érezhető hatása legyen.

Azért nagyon jó volt, mert végre pocak nélkül csinálhattuk. Eléggé ki is voltam már éhezve, bevallom. Hüvelyi szülésem volt nekem is.

2019. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%
A férjek nyilván nem fogjàk bevallani hogy kitàgult a vaginátok. Egymás között viszont gyakori téma. Nem akarnak megbàntani, de érzik hogy sosem lesz ugyanolyan. Persze van kivétel, de nagyon kevés.
2019. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
En csaszaros vagyok. Az elso 1-2 szex nem volt az igazi, fajt egy kicsit, olyan volt mintha szuz lennek. Aztan egyre jobb lett most pedig esku jobb mint elotte.
2019. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
2x szultem huvelyi uton. Elsot gatmetszessel, tan par alkalom erejeig fajt, utana ugyanolyan jo volt, mint elotte, ferjem azt mondta o nem erzi hogy mas lenne. Masodikat gatvedelemmel szultem 2 pici oltessel, eszmeletlen jo volt 6 het letelte utan nekem, a ferjem azt mondta masabb volt most, nem rossz, csak masabb
2019. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
#14, most jól belénk rúgtál. Mi lenne, ha vissza takarodnál az állatok kategóriába a kispajtásaidhoz gyerekeket ócsárolni? Hm? 🙂
2019. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%
14-es, lehet igazságod, a feleségeddel is mindig kibeszéljük miért puha neked és miért nem áll fel :(
2019. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%
#14! Te már csak nagyon tudod, hogy minden férj hazudozik a feleségének, pusztán figyelmességből... Azért mert veled ez történt, attól még léteznek őszinte és jól működő kapcsolatok, valamint szűk hüvelyek, többedik szülés után is.
2019. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%
14es képzeld a mi kapcsolatunk az őszinteségen alapul, soha nem hazudunk egymásnak sem ilyen, sem más dolgokban. Sajnálom, ha te ilyen kapcsolatban élsz akár nőként, akár férfiként, de képzeld van még a gyerekek után is boldog házasság, őszinte párkapcsolat és kiváló szex 2 hüvelyi szülés után.
2019. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!