Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Párom leánya első babáját...

Párom leánya első babáját szülte végül cs. Metszéssel és elvileg kiadja a kórház 3 nap után. A 8 fős rokonság egyszerre meg akarja látogatni otthonában a 4. napon a kismamát. Szerintem ez nagyon korai. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mikor illik először egy császáros szülés után meglátogatni a mamát, babát?
2019. júl. 19. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor illik meglátogatni valakit, ha meghív. És ez császármetszéstől teljesen független.
2019. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Én 6 hétig senkit ne fogadtam. Max olyan volt, aki NEM vendégségbe jött, hanem főtt ételt hozott, 5 percet maradt és elment.
2019. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
16%

Mindkét császárom után hamar hazaengedtek 3 és 2 nap) és mindkétszer eljött a bátyám és a családja (4 fő). Semmi gondot nem okoztak, együtt örültünk, a kisebb lányom pont a bátyámon aludt először teli pocakkal 2 órát. Alig mert alatta mozogni.

Anyósom és párom egyéb családtagjai (6 fő) 1 héttel szülés után jöttek. Nekik is örültünk.

Normális családom van, nem azt nézték, hogy rend van e és hogy áll a hajam. Nem mellesleg a kicsivel 2 hetesen már egy 30 fős ballagási bulin is részt vettünk.

A barátok 2-3 hét után jöttek, a távolabbi rokonok 2 hónap után.

2019. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nálam ugyanez volt. Anyós kitalálta, hogy aznap, mikor hazaengednek, feljönnek HETEN (ebből 1 totál idegen). Kértem, hogy még ne, nem tudok ülni, lázas vagyok. Erre megsértődtek, majd másnap bejelentés nélkül beállítottak. Úgy hajítottam ki őket, hogy a lábuk nem érte a földet.
2021. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!