Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha tápszerrel szeretném majd...

Ha tápszerrel szeretném majd táplálni a babámat, nekem kell majd vinnem, és elkészítenem a tápszert a kórházban?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam nem nagyon támogatják a csecsemős nővérek a tápszeres táplálást.
2022. máj. 4. 18:04
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
66%
Miért visz az ember, ha adnak? Mert mondjuk nem szeretné ha egy promóciós gagyi tápszert enne a gyereke, hanem a lehető legjobbat.
2022. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
33%
És mégis honnan tudod, hogy mi a legjobb tápszer a gyerekednek, mielőtt megszületne???? Gagyi promóciós... Persze...
2022. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%

Meg lehet nézni az összetételeket, nem kell ahhoz gyerek. Ugyanúgy ahogy a sportolók válogatnak a fehérjét között.


Arról nem is beszélve hogy nálunk a sima csapvizet mikrózták a csecsemősök, a cumisüvegek állapotáról már ne is beszéljünk..

2022. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
32%
És mi a garancia, hogy a baba bírja azt, ami szerinted a legjobb?
2022. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Nyilván megkérdeztem a védőnőt...

de nem tudja mi a protokoll abban a kórházban ahol én fogok szülni, ugyanis nem a körzetibe megyek.

Érdeklődtem azóta kismamáktól, azt mondták azért erőltetik a szoptatást, mert azt hiszik, hogy szeretne szoptatni az anya csak nem tud. Ha előre közlöm, hogy tápszerrel szeretném táplálni a babámat, akkor fognak adni tápszert, és nem erőltetik a szoptatást.

2022. máj. 7. 12:05
 16/40 anonim ***** válasza:
30%

Nalunk is mikrozott tapszert ettek, semmi bajuk nem lett

De meg mindig nem ertem ha meg se szult honnan tudja lesz e teje? Ha van akkor minek a tapszer ??

2022. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
16 Sokan nem akarnak szoptatni. Elve úgy indulnak neki. Persze van olyan is aki betegség miatt el van tiltva de ez a kevesebb
2022. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék szoptatni
2022. máj. 8. 13:36
 19/40 anonim ***** válasza:
37%
Miert nem?
2022. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
45%
Én pl undorodom a dologtól, azért nem szoptattam. Ugyanígy a hüvelyi szüléstől is. Szerencsére vannak alternatívák. Túl nagy a hiszti a téma körül, de pár év és senkit nem érdekel, hogy hogyan tápláltad a gyereket. :)
2022. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!