Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha tápszerrel szeretném majd...

Ha tápszerrel szeretném majd táplálni a babámat, nekem kell majd vinnem, és elkészítenem a tápszert a kórházban?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam nem nagyon támogatják a csecsemős nővérek a tápszeres táplálást.
2022. máj. 4. 18:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
54%
#21 számít ez??? Semmi közünk hozzá, miért akar tápszerezni.
2022. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

25


Nem én jelentettem a válaszod, én egyetértek veled. Én sem szeretem az olyan nőket, akiknek a csöcsük fontosabb mint a gyerek, és aki az instára szülnek.

Én egy korábbi szexuális zaklatás miatt ódzkodom a szoptatástól, járok pszichológushoz is, két hetente egy ülést tartunk, de pár hét múlva szülök, és még nem érzem úgy, hogy készen állok rá. Ha jobban leszek, meg fogom próbálni a szoptatást.

Én nem az vagyok aki azt hiszi, hogy a tápszer van olyan jó, mint az anyatej. Sőt. Sosem felejtem el, amikor az egyik kismamás csoportban feltette egy édesanya, hogy a baba fejlődési ugrásakor egyik napról a másikra megváltozott az anyatej színe. Csodálatos a természet, és igen, az anyatej minden cseppje kincs.

2022. máj. 9. 13:49
 23/40 anonim ***** válasza:
38%

Ez esetben a fejes sem jöhet szoba, kerdezo?

Sajnálom ami veled történt. Nagy az esély arra hogy teljesen természetesnek fogod te is érezni. Nincs kizárva hogy csak most tartasz tőle

2022. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Szóba jöhet, csak már megbeszéltem az orvossal, hogy ad gyógyszert ami elapassza a tejet. Persze nem kötelező bevennem.

Hálás vagyok nektek, motiváló amit írtok. Örülök, hogy kiírtam ezt a kérdést.

2022. máj. 9. 14:27
 25/40 anonim ***** válasza:
55%

Oh, akkor tartozom neked egy oszinte bocsanatkeressel, es nagyon remelem mihamarabb sikerul feldolgozni.

Sajnos sok kenyes no van es beloluk indultam ki, ez az en hibam es sajnalom.

2022. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Nincs miért bocsánatot kérned :)

Osztom a véleményed és megértem miért írtad.

Írok majd, ha megszületik a babám. El fogok gondolkodni azon amiket írtatok, és észben is tartom. Minimum a fejést meg fogom próbálni.

2022. máj. 9. 15:26
 27/40 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sok erot egeszseget kivanok💟 mikor szulsz?
2022. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


Június 6-ra vagyok kiírva

2022. máj. 9. 15:39
 29/40 anonim ***** válasza:
53%
Én csak azt nem értem kinek mi a fene köze van ahhoz, hogy XY hogyan fogja etetni a tulajdon gyerekét. Ha úgy dönt nem szoptat, akkor nem szoptat, ha tápszerezik, tápszerezik, totálisan magánügy! Miért ne lenne döntés kérdése? Szép is lenne, ha más mondaná meg, hogy pl nekem, X-nek vagy Y-nak hogyan kéne etetnie a gyerekét. Van, aki szimplán csak ódzkodik tőle, kellemetlen, rossz érzés neki, ha a mellét buzerálják, na és? Az (jó) anyaság messze nem ezen múlik, remélem eljön végre az a nap, amikor nem a csípőből ítélkezés meg megvetés fog menni, amint valaki ki meri ejteni a száján, hogy nem fog/akar szoptatni.
2022. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmas, hogy a 29 pár perc alatt mennyire le lett pontozva, holott maximálisan igaza van. Mindenkinek a magánügye, hogy szoptat-e vagy tápszerezik, ahogy az is, hogy mi a mögöttes ok. Tökéletesen felnő a gyerek tápszerrel is, nem értem miért kell ebből ekkora patáliát csapni, azt pláne nem, hogy idegenek miért érzik felhatalmazva magukat arra, hogy másokat ismeretlenül, egyetlen info alapján elítéljenek. A jó anyaság nem a szoptatásnál kezdődik, ezt ideje végre felfogni. Lehet engem is lepontozni, sokan úgyis csak ehhez értenek.
2022. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!