Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert kértem és kaptam is...

Tápszert kértem és kaptam is a kórházban, mert nem szerettem volna szoptatni?

Figyelt kérdés

Valahogy mégis minden ott dolgozó azt akarta rámerőltetni, hogy szoptassak, holott az elején az orvosommal akihez terhesgondozásra járok megbeszéltem, hogy nem szeretnék. Mégis 2 napig győzködtek, de nem csak engem, azt is csesztették, akinek nem indult be kb azonnal a teje.

Miért nem lehet elfogadni, hogy vannak , akik nem szeretnének szoptatni és nem ezen múlik ,mennyire lesz jó vagy rossz a kapcsolata az anyának a gyerekkel (lásd, akiknek nincs tejük és tápszeres a baba)?!



márc. 15. 22:11
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
81%
15ös, igen, nem a szoptatás a jó anyaság mércéje, hanem az, hogy ha valaki még ezt a kis kellemetlenséget se képes elviselni hogy a gyerekének jobb legyen, nos, az minden csak nem jó anya. Más aki akar de nem tud és más az aki annyira önző hogy nem érdekli mi a jó a gyerekének.
márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
72%

meg nem kardoskodtam amellett, hogy csöcsön legyen folyton a gyerek."


Ja a te gyereked meg üvegen volt folyton mert az anyját nem érdekelte hogy neki jó legyen...remélem a férjed se érhet a melledhez, és neki is pótlékot adsz. Sőt, punci helyett is,, hiszen az is kielégíti minek neki az eredeti igaz?

márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a kérdező gyerek még. Középpontban akar lenni egy kicsit, de úgy, hogy a környezete netudja mennyire nemnormális. Ezért választotta a gyakorit, mert itt úgyse tudjuk ki ő. Ősanyák, én testem, csöcs. Szánalmas egy nő lehet
márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
34%

31-es. 15 vagyok. A kérdező stílusa számomra is bicskanyitogató, de a lényegen nem változtat. Mindenki magánügye az, hogy szoptat vagy sem. Nekem az nem tetszik, hogy mindenki egyből rászáll arra aki nem akar vagy nem tud. Attól még lehet nagyon jó anya, vagy nem. Nem tudjuk, de nem abban kell mérni a jó anyaságot, hogy szoptata vagy sem a gyerekét. Ez nem ilyen fekete fehér, hogy szoptatsz jó anya vagy nem szoptatsz szar. Én ennyit mondok és ezt tartom.

Egy erős példa egyik anyuka szoptat, de veri a gyerekét másik szépen gondozza a gyermekét, de nem szoptat. A kivülálló mit mond az egyes anyuka jó anya a kettes nem.

márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
83%
34, ebben igazad van, lehet jó anya az, aki nem szoptat. De az azért túlzás, hogy egyenesen azt kezdjük el szapulni, meg ősanyázni, aki szoptatja a gyerekét és megmagyarázni, hogy jobb a tápszer.
márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
62%
34es, hogy lenne már jó anya az aki a saját érdekét helyezi a gyerekéé elé? Itt nem arról van szó ha valaki nem tud szoptatni, hanem arról, ha tudna csak nem akar.
márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
53%

35. Azért is mondtam a stílusa számomra is gáz. Én nem szidom sem azt aki szoptat sem azt aki nem.


36. Nem érted amit mondok. Csak a szoptatásból áll az anyaság? Nem. Nem a szoptatás akarása vagy nem akarásától lesz valaki jó anya. Lehet szar anya, de lehet nem. Egy dolgot tudunk róla nem akar szoptatni. Az anyaság meg nem csak ebből áll.


Szerintem a legtöbben a stílusa miatt ugrottak a kérdezőnek. Aztán ki tudja lehet egy troll és zabálja a pattogatott kukoricát miközben olvassa a kommenteket.

márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
52%

#34! "Mindenki magánügye az, hogy szoptat vagy sem."

Így van. Mindaddig, amíg közügyet nem csinál belőle. Aki egy kérdező oldalon hirdeti, hogy ő bizony nem akar szoptatni, kérdésnek álcázva, az vállaja, hogy véleményezni fogják. Tudod, aki kiáll a sarokra, ne csodálkozzon, ha megb@ssz.k.🤷🏼‍♀️

márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
36%

37es aki ebben nem tudja a gyereke érdekét előtérbe helyezni az szerinted másban fogja? nem hinném. és az ilyen nem jó anya.


Szerintem az a jó anya, aki a gyerekének minden téren a tőle telhető legjobbat akarja. MINDEN TÉREN. Tehát a szememben az nem jó anya, aki tehetne valamit ami a gyerekének jó, de nem teszi a saját érdeke és kényelme miatt. Aki egy ilyen alap dologban nem a gyerekét nézi az szerinted nézné bármi másban?

márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
41%

Jó unalmasak vagytok már. 😃

Nem akar szoptatni a kérdező ,akkor nem szoptat és kész.

márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!