Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Napközben keveset eszik, este...

Kovácsné Kovács Móni kérdése:

Napközben keveset eszik, este pótolja be, hogyan álljunk át?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányom (tápszeres), az 1,2-es szorzóval kiszámolt mennyiséget sem eszi meg egy nap, de így is közel 8 kg. (3700gr-al született). Reggel csak kb. 120-140, ebédre 160-180, uzsonna 180, este pedig kb. 20.00-tól 22.00-ig 250-270 gr-ot eszik meg. Félek, hogy baja lesz a kis pocakjának, de ha nem kapja meg ezt a mennyiséget nem alszik el, és csak nyűgösködik. Próbáltam már, hogy napközben felkeltettem, próbáltam etetni, hogy meglegyen a napi mennyiség, és ne este tömje tele magát, de nem kellett neki, csak felborítottam a napirendjét. Tündérien végig alussza az éjszakát, reggel 10-kor kel. Szeretném erről leszoktatni. Inkább aludjon csak 6-ig, de 8 körül jó lenne ha aludna, de ami a legfontosabb, hogy hogyan szoktassam le az esti nagy mennyiségű evésről. Most kezdtük el az alma kóstolgatást, nem túl nagy sikerrel. Előre is köszi a segítségeket.

2014. márc. 17. 00:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék 210 ml vízből tápszert este, ha úgy is megesz akkor mindegy ha egyszerre csinálod és adod oda, serintem semmi értelme, hogy 2-3 részletben adagolod.
2014. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!