Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nagyon kevés tejem van,1...

Nagyon kevés tejem van,1 hónapos a babám, éhezik mert a tápszert nem hajlandó megenni. Próbáltam már 4 félét, mind a kukában végezte. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 11:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Már az első fiamnál is kevés volt a tejem,de ő elfogadta a tápszert.Most az történt,hogy kórházba került a kicsi 3 hetesen,meg kellett műteni,és az idegtől,az amúgy is kevés tejem,még kevesebb lett...

Iszom a tejszaporító teát is,normálisan eszek,gyakran szoptatok,mivel éhes mindig,de semmi...nem jön vissza a tejem.

Próbáltam már HA tápszereket Beba,Milumill,és 2 féle simát is,próbáltam másik cumisüvegből is.

Őszintén én is gondoltam a tehéntejre,anno anyu is azt adta nekem,mert ő sem volt ellátva tejjel.Csak tudom,hogy manapság nem trendi 1 éves korig tejjel itatni a gyereket,ezért vagyok tanácstalan...

2015. jan. 29. 13:27
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
hígitva kecske-vagy tehéntej
2015. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

8-as, ezt a nátrium dogot most hallom először

én úgy tudom, olyan tejet kell adni, hogy a gida vagy borjú egyidős legyen a babával, régen így csinálták. akkor sem adtak akármit a kisbabáknak.

2015. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
hidd el ha a gyerekorvos látja,hogy nincs mit ennie, ad receptet anyatejre. legalább kérdezd meg.
2015. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a tejszaporitas, én tuti megpróbálnék anytejet venni/szerezni valamilyen anyatej gyűjtő állomásrol, a védőnőd biztos tud segíteni, vagy keress ra a Google-ben!
2015. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
ő bébikalya
2015. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Nestlé Lactogen Harmony-t, nagyon jó kis tápszer, tökjó íze van.
2015. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kecsketej. Unokaöcsém allergiás volt a bébitápszerre, náluk ez oldotta meg a problémát. Egyéves elmúlt és makkegészséges.
2015. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, próbáld meg hogy több vizet igyál, sokan nem gondolnak erre, pedig ez az alapja hogy sok tejed legyen. Drukkolok
2015. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!