Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Csak nekem gusztustalan vagy...

Csak nekem gusztustalan vagy nektek is, hogy árulnak használt cumisüveget és dudlikat (cumikat)?

Figyelt kérdés
Aki nem bír ebből újat venni a gyermekének annak nem is kéne vállalni.
2016. febr. 9. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
51%
egyébként a mellszívó, orrszívó tipikusan olyan, amiből nyugodtan lehet egyébként használtat is venni, mivel műanyag, nem eszi meg a penész mint a gumi dudlit. Szépen kiforrázod és kész. Cumis üvegből csak azért nem vennék használtat, mert 3-4 hónap alatt úgyis tönkre mennek azok a gumik rajta, és akkor így is úgy is újat kell venni.
2016. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban hozzáállás kérdése. Családból elfogadnám a mellszívót, orrszívót is akár, vagy cumisüveget (új cumit vennék rá), de idegenét, ismerősét nem venném meg.


A családomat ismerem, tudom hogyan bánnak az értékeikkel és valahogy mégis csak az én családom.. Hát az idegené meg ki tudja hol járt.. Persze lehet sterilizálni, de a gondolat akkor is ott van.

2016. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ilyen gondolkodásmód alapon vehetnek fogkefèt is használtat,mert ugye más bakteriuma vagy kosz ugyan olyan mint a saját bacid v koszod?!
2016. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
48%

Használt mellszívóval az égvilágon semmi gond. A motor belőle a drága, a mellel és tejjel érintkező részeit általában cserélni lehet. A kórházi erősségűt eleve meg se lehet venni (külföldön félmillió egyébként), csak bérelni, a szívófejet azonban ebben az esetben is meg kell venni hozzá.


Játszócumit, etetőcumit valóban abszurd használtan árulni, hisz eleve 2 havonta cserélni kell, így ha használták, akkor már biztosan kuka.

2016. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
55%
a fogkefe elég rossz példa ugyanis azt is újra kell cserélni havonta kéthavonta bármilyen jó állapotú is...értsd meg nem azzal van a baj, hogy valaki használt cumisüveget vesz, mert az olyan mint egy műanyag pohár, semmi baja nem lesz ha kifőzöd..a dudlit meg le kell így is úgyis cserélni, nekem elég jó minőségű volt, de így is 2 hónap alatt kihólyagosodott a gumi rész, és akkor ott megül a kosz, tehát ha meg is venném használtan a cumisüveget, új szívót vennék rá...
2016. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
63%

tehát hogy aki használtan cumisüveget vesz, az nyilván lecseréli a gumit ha van egy kis esze akkor azonnal, de még így is spórol rajta pár száz forintot, talán van akinek ez az összeg is számít...

a mellszívón viszont semmit nem kell cserélni ellenben 4-5 ezret meg lehet vele spórolni...

2016. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
60%

Árulja már el nekem valaki: miben más egy használt, sterilizált cumisüveg, mint mondjuk az oviban, iskolában a menzai bögre? Vagy majd oda is visztek sajátot, nehogy olyanból kelljen inni, amibe valaki más beleivott? Tényleg nem értem...

(Nem, nem vettem még használtan cumisüveget, csak az elven gondolkodtam el... hogy ha elmegyek vendégségbe, akkor iszunk a vendéglátók poharából, ha elmegyünk étterembe, akkor az ottaniból iszunk... miben lenne más egy cumisüveg, amit nem csak hogy elmosunk, hanem még sterilizálunk is???)

2016. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
40%
azért egy babát se hasonlítsunk egy erősebb immunú óvodáshoz..mellesleg a cumisüvegek java része nem üveg, a mikrorepedésekben bármi lehet, sterilizálni meg szerintem senki nem sterilizál fél órán át(hivatalosan ugyanis ennyi idő kell hogy a gombák, spórák is elpusztuljanak)csak mert a víz is elfő addigra és emelni sem szabadna a fedőt, nemhogy pótolni.
2016. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
47%
mikrós sterilizálót használok és arra az van írva hogy 4 perc alatt sterilizál. hiszek neki, én már csak ilyen vagyok. Meg főleg hiszek annak, hogy a gyerekeim soha semmilyen higiéniás betegséggel nem küzdöttek használt dolgaik ellenére.
2016. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
44%
Hátööizé.... én úgy tudtam, hogy a gyerek immunrendszere attól erősödik, hogy találkozik mindenféle bacikkal. Biztos sz...ranya vagyok, de fél-egy éves kora között már simán leültettem a fűbe, meg bevágtam a homokozóba, mer' nekem azt mondták, hogy egy rendes gyereknek évente pár kiló koszt meg kell ahhoz enni, hogy egészséges immunrendszere alakuljon ki, és minél inkább burokban tartanak egy gyereket, annál betegesebb lesz. Eddig úgy tűnik, bevált... úgyhogy a következőnél sem csinálnám másképp.
2016. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!