Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Csak nekem gusztustalan vagy...

Csak nekem gusztustalan vagy nektek is, hogy árulnak használt cumisüveget és dudlikat (cumikat)?

Figyelt kérdés
Aki nem bír ebből újat venni a gyermekének annak nem is kéne vállalni.
2016. febr. 9. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
35%

használtan veszünk nagyon sok mindent. De szerintem sokan örülnének itt ha negyed olyan életszínvonalon élnének mint mi, negyed annyi jövedelemmel....

használt dolgokat jó állapotban meg venni nem smucigság. amit ezzel spórolok, nem magamra költöm. Van két takarékossági számlánk mind két gyereknek, 20 évesen saját lakásuk lesz, nem albérlettel indul majd az életük.

Valóban szar anya vagyok a használt mellszívóval, és gyereket se kellett volna vállalnom.

2016. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Nekem nem tápszerezték idegen cumiból vittem be sajátot készültem :)Igazad van nem leszek attól jobb anya,hogy segély nélkül élünk.Ez így igaz!De nem él nyomorúságban az a gyermek nem abban kell felnőnie,hogy mindenből csak használt jut neki,mert aki képes a vaterán használt cumikat venni arra a gyerekre nincs sok pénz félre rakva meg nem is lesz sosem.Nem olyanakat akartam megsérteni és a kérdésem sem azokra az anyukára irányul,hogy kaptatok e használtan barát családtag az szerintem egy más szituáció.És mindenki a maga igényei és elvárásai szerint cselekszik.
2016. febr. 9. 21:27
 33/66 anonim ***** válasza:
57%

Bocs, de te azt írtad a kérdésben, hogy GUSZTUSTALAN a használt.

Én soha nem vettem használtan, de akkor is kiakadtam a kérdésen, mert én semmi gusztustalant nem látok benne.


Mást viszont vettem már, pl. fürdőbugyit a gyerekemnek, mert újonnan egyszerűen sehol nem lehet kapni, pedig iszonyú praktikus dolog babaúszásra. És tudom, hogy valószínűleg más gyerkőc is belekakilt párszor, mert az enyém is megtette, és volt pofám még eladni is, mikor kinőttük... na nem azért, mert nyerészkedni akartam rajta, hanem mert tudom, hogy mekkora "kincs" az ilyesmi, és milyen nehéz hozzájutni. Mindenesetre aki megvette, örült neki.

2016. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:

2 db-os cumi 599 Ft. Cumisüveget vettem akcióban kuponnal , MAM-osat 699 Ft-ért. Ez nem is ár érte igazából!

Nem értem...MIÉRT veszi meg valaki ezeket? :/ :/ Ennyire sokat lehet vele spórolni? 200 Ft-ot vagy mi? Nagyon gáz!

2016. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:

na én meg teljesen el vagyok akkor tévedve...

eddig abban a hitben éltem, hogy az osszes korházban a mellszivokhoz,- a cso, a szivo rész..a fej..az uj, és hogy ujat adnak mindenkinek. (legalábbis itt, az anyukának a szobába betesznek egy vadiuj szettet és kész...azt ráilleszti a gépre -motorra- és ennyi)

a másik...milyen cumisuveg vannak a korházakban?? nálunk egyszer használatosak voltak, azok is zacskoban, te nyitod ki és te dobod ki, naponta 10 ilyen cumisuveget is adnak,illetve olyan uveges tápszerek vannak, amikhez cumi rész is van..

jaaa és eldobhato poharak, tányérok és evoeszkozok

2016. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
31 nem szaroztam le senkit a használt mellszívó miatt .Csak le írtam,hogy én nem használnám.De ha már ennyire dicsekedsz ,hogy nektek mi van és mi lesz .Elárulom ,hogy én 22 éves vagyok 1 babyvel és van saját házunk mi építettük,és a mi gyermekünknek is van kötvénye és bankszámlája is .Én is szoktam spórolni bizonyos dolgokban de nem a gyermekemmel szemben .
2016. febr. 9. 21:37
 37/66 anonim ***** válasza:

attol hogy valaki hasznaltan.vesz mellszivot még nem evidensen csoro (hasznaltan vettem a mellszivot sok minden mellett, a ferjem 600 ezres fizetese ellenere) egyszeruen csak nem gondolom hogy amit meg lehet venni ujszeru allapotban fele annyiert azt ujjonan kellene megvennem. ugyanakkor takarot pl nem vettem hasznaltan mert az olyan hogy ha egyszer dohos, még csak nem is latod kivulrol...nem kockaztatok. de egy mellszivoval még is mi baj.lenne?? durva altalanositas kozolni hogy aki ilyet vesz az igenytelen es csoro. legalabb is ram egyik sem igaz es tudok meg jo par ellenpeldat pl itt egy ismeros anyuka nagyon sok hasznalt holmit vesz, ruhakat meg mindent, egyebkent kozgazdasz a ferje utazasi irodaba vezeto még nalunk is tobbet keresnek. a te kijelentesed szerint akkor mi ne valalltunk.volna inkabb gyereket?


egyebkent nalunk a korhazi protokoll nem.engedi hogy sajat cuccaid vidd be mert ha barmi fertozes van a korhaz nem tud elszamolni vele hogy milyen eszkoz volt az honnan jott stb. csak a sajat eszkozeiket lehet hasznalni. bimbovedo az egyetlen amibol engedtek sajatot.

2016. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
100%

35 te nem tudom hol elsz de allami korhazban nagyon nem igy megy :)


kerdzo lesz...om a jovedelmed az elethelyzeted mint irtam en egyaltalan nem akadok ki ha valaki mindenbol ujat vesz..nnitt inkabb te vagy az aki fenn akadsz, hol mentegetozol a valaszodban hogy neked mondegy ki mit csinal hol meg jossz h gusztustalan haszbalt mellszivot venni stb. semmi gond, felvallatad hogy ez szerinted gusztustalan en meg felvallalom hogy szerintem nem az, es ez jovedelemtol teljesen fuggetlen. probald meg kicsit elfogadni mas velemenyet is

2016. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
39%
Te hol látod ,hogy a kérdező írta,hogy az csóró és ne legyen több gyereke csak 1 a le írtakban annak akinek használt mellszívója van,mert én nem látom !?Miért írod meg hogy a te férjed mennyit keres ?Szerinted valakit érdekel ? Én külföldön szültem magánkórházban szóval nem tudom mi van a szülészeten.Mi nem 600000 ft keresünk vagyis a férjem jóval többet most én is dicsekszem :D Értem mit akarsz írni,hogy a magyar életszínvonalhoz képest jobban éltek és még is használtat vásároltál.Hát az te vagy kedves :)
2016. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
33 nem kell kiforgatni a szavaimat egyértelmű a kérdés csak nekem gusztustalan,hogy valaki használt cumikat,cumisüvegeket árul ?!Hol olvasol te mellszívót ??? ez olyan büdös kicsit,mintha direkt keresnél valamit a másikban ...
2016. febr. 9. 21:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!