Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Csak nekem gusztustalan vagy...

Csak nekem gusztustalan vagy nektek is, hogy árulnak használt cumisüveget és dudlikat (cumikat)?

Figyelt kérdés
Aki nem bír ebből újat venni a gyermekének annak nem is kéne vállalni.
2016. febr. 9. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
73%

jó, részben egyetértek veled én sem vagyok túl sterilizálás párti, de azért tény hogy egy 6 hónap alatti baba és egy 1,5 éves baba immunrendszere között különbség van...a dudlikat én se venném meg idegentől, vagy ha megvenném a cumisüveggel együtt akkor azt a részét lecserélném.

a mellszívót meg nem értem, én pl az első két hétben a kórházit kellett hogy használjam, mivel mellgyulladással ott ragadtam, és a kórházi protokoll szerint csak azt használhatod, hiába használta veled egyszerre még 10 kismama....és mégis makk egészséges a babám.

az orrszívót meg főleg nem értem...egy műanyag csőn mit nem lehet kiforrázni???


ugyanitt elektromos Graco orrszívó eladó :))

2016. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
47%
Akkor vegyen mindenki használt dudlikat ès cumisüveget,mert a gyerek majd nem lesz olyan beteges,erősebb lesz az immunrendszere.:D te sem gondolod komolyan ?!MI mindenbol csak avent használunk ès kèt havonta cserèlek mindent.de van amikor előbb.Sose dobtam a kukába elvittük a vörös keresztnek de nem árultam sőt nem is tudtam,hogy van aki vesz használtan :D nem tudom mièrt szülnek nyomorba ,mert az aki nem bir egy uj cumit vagy üveget venni ott komoly anyagi problèmák vannak .
2016. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
44%
Nekem pl. most a barátnőm felajánlott több cumisüveget (cumi nélkül, arra ő is úgy gondolta, hogy vegyek újat). Bár erről eszembe jut, hogy amikor még picik voltak a lányaink, akkor egymás szájából szedegették ki a cumit és vették a saját szájukba... szerintem a higiénia-mániás anyukák szívrohamot kaptak volna, mi jót röhögtünk rajta. :)
2016. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
79%

meg tudom venni, szükségtelen olyanokkal dobálóznod hogy nyomorba szülés stb.

csak épp pont az Avent valóban olyan jó minőség, hogy újszerű állapotban kaptam meg a sógornőmtől mind a mellszívót, mint a cumisüvegeket...ott két gyereket szolgáltak ki, meg még az én lányomat is, és simán el tudnám adni, olyan jó állapotban vannak, csak még lesz egy tesó.

nem kell mindenkinek használtat venni, mindenkinek szíve joga eldönteni milyet vesz. Egyébként azzal egyetértek, hogy akinek nincs 1500 Ftja egy cumis üvegre, az ne vállaljon gyereket. De nem azért értek vele egyet amiért te gondolod...semmi baj nincs azzal ha valaki megfelezi a kelengye csomag költségeit, és abból a pénzből mondjuk fizet egy normális klinikát a szülésre vagy mondjuk a gyerek keresztelésére költi vagy mit tudom én, most mondtam valamit. VAn amiből újat kell venni, meg van amiből nem szükségszerű, én esztelen dolognak tartom amikor mindenki tonna szám dobja ki a pénzt olyan dolgokra amiket nem is biztos hogy használni fog kettőnél többször

2016. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
Nem értem miért baj az ,hogy én mellszívót sem vennék használtan se nem használnám ?!Nem ítélek el senkit,azért mert neki az megfelel és jónak tartsa.Csak le írtam,hogy én képtelen lennék használt dolgokat magammal szemben is használni nem,hogy az újszülött kisbabámnak.Nem adott nekem sem az állam sem a szomszéd pénzt arra,hogy új mellszívót veszek és minden másból újat .Nem adott rá sem az állam sem másnak az adója pénzt.Saját pénzünkből veszünk és élünk semmilyen támogatással nem élünk nem is éltünk .
2016. febr. 9. 21:07
 26/66 anonim ***** válasza:
66%
Ez tök jó meg minden, hogy ti mindenféle támogatás nélkül éltek, de ettől nem lesztek jobbak, mint azok, akik kapnak az államtól támogatást. Nem is kell dicsekedned vele, mert nem leszel ettől jobb anya, mint az aki kap segítséget.
2016. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
66%

kedves kérdező...mi meg csak kérdeztük, hogy miért baj, hogy használtat veszünk...semmi baj hogy te újat veszel, de téged baromira zavarhat a dolog ha emiatt képes voltál kérdést kiírni, annak ellenére hogy most azt írod neked mindegy ki milyet használ.

a jövedelmed meg senki nem kérdezte, miből van.

2016. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
83%
Óvatosan, halkan mondom, a cumisüveggel nem nagyon érintkezik a gyerek... az oviban meg azzal a kanállal fog enni délben, amivel előző délben a herpeszes Jóska evett...
2016. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
75%
óvatosan mondom, hogy már a kórházban is abból a pohárból, cumisüvegből tápszerezik, amiből előtte a szomszéd szobában a cigány lány gyerekét. na bumm
2016. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg senkire nem tartozik ki mire vagy hová dobálja a pénzét!Mivel nem a tiéd.Aki használt cumira meg cumira kényszerül az jó módban él ? vagy gazdag ? lehet van itt olyan smucik anyuci!? biztos segélyből élnek minden fajta plusz támogatással,azoknak nem kéne vállalni gyermeket max egyet de nem 2 -3 at.Annak a gyereknek fel kell nőnie fel kell nevelni és majd ha nagyobb lesz akkor lesz a legrosszabb mikor érezni fogja ,hogy nagyon szegények és számára sok minden elérhetetlen .
2016. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!