Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Csak nekem gusztustalan vagy...

Csak nekem gusztustalan vagy nektek is, hogy árulnak használt cumisüveget és dudlikat (cumikat)?

Figyelt kérdés
Aki nem bír ebből újat venni a gyermekének annak nem is kéne vállalni.
2016. febr. 9. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
60 sajnos az èn nagy szüleim már nem èlnek.csak válaszoltam,hogy mihez kezdenèk ha nem lennènek szüleim ès fèrjem mivel azt ìrtad nincs semmim.Most már tudod,hogy van mihez nyúlnom ès ha abban a helyzetben lennèk sem kell fèlnem.
2016. febr. 10. 01:25
 62/66 anonim ***** válasza:
8%
Olvasottak alapján,igen más irányban megy már a tèma :D Kèrdèsedre válaszolva igen az de inkább szomorú hogy van aki rászorul, hogy vegyen mègszomorúbb ha nem ès megveszi.Valki ìrta ezt a használt poharas dolgot nagyon jó hasonlat.2 havonta cserèlni kell őket de nem szügsèges ha megfelelő az álapota az üvegnek. a cumikat pedig gyakrabban mikor már a baba fogazik a fertőzèsek száj penyèsz ès az egèszsèges fogak fejlődèse èrdekèben.ezèrt is èri meg az árát ha nem sajnálod a pènzt a cumikra,ami persze sokszor csak kèsőbb mutatkozik sokszor.de előfordul,hogy anyuka nem tudja mitől van száj penyesz gyermek szájában leggyakrabban a cumik okozzák.Sok gyermeknek,azèrt kell fogszabályzót viselnie,mert a szülei elhanyagoltak a cumi kèrdèst.ès szerintem minden anya önerejèből a lehető legjobbat akarja adni a gyermekènek.
2016. febr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
88%

jajj a 20 éves foldbirtokos kislány :DD már annyi ilyesfajta kérdést kiirt, nagyon magas lorol beszél mindig. majd végul benyogi, hogy hat igen, lényegében neki semmije sincs, a lábát tette szét idejekorán...na, és hát orokolt, amire ugy tekint, mint ha o dolgozott volna megérte...holott...na, azért mindenki tudja és sokan le is nézik az olyanokat, mint a kérdezo, aki más pénzével henceg.

fiatal még, szinte gyereklány, rá kell hagyni.

2016. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Tényleg ma magyarországon az a probléma ha valaki bír és tud újat venni a gyerekének ?Szomorúan olvasom a le írtakat,nagy baj van az országban ,hogy használt cumikat és üveget kell árulni és venni.Én külföldön élek elég régtől és elképzelni sem tudnám,hogy az én környezetemben használt cumikat cumisüveget vásároljanak.Ilyen még csak fel sem merül az itteni lakosokban.Sosem gondoltam volna,hogy vannak akik tényleg erre kényszerülnek
2016. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

Végig követtem a kérdező hozzászólásait és egyre inkább gondolom, hogy csak egy ostoba provokáció.


Még az elején válaszoltam is, én sem vennék használt cumit, és igen, úgy gondolom, hogy aki nem tud megvenni egy pár száz forintos kis szart, az inkább ne vállaljon gyereket (nem a több ezres mellszívóról van szó, mielőtt valaki megszólna). Viszont a hozzáállásod kérdező.. Hogy minek vállal gyereket az, aki nem tud kifizetni ennyit... Miért?! Te miből veszed azt cumit? Hát nem a megdolgozott pénzedből az tuti..szóval a helyedben befognám a számat.


Én is kaptam lakást a szüleim révén, komoly bevételi forrást jelent most, aminek nagyon is örülök, de nem is papolok senkinek, hogy ne vállaljon gyereket, ha nem tudja megvenni a mellszívót, babakocsit, kiságyat, stb. újonnan. Tudom, ezeket te sem írtad, de az alapdolgok elég tág gyűjtőfogalom.


Más fszával könnyű verni a csalánt ugyebár.


Én az egyetem mellett dolgozok is, szóval igen, nyugodt szívvel ugatok kapott lakás ide vagy oda.. De hogy te sehol nem lennél, ha a szülők, nagyszülők nem láttak volna el, vagy a kedves férjed nem tartana el, az is tuti. És ami azt illeti..te annyira könnyen ki tudsz esni ebből a helyzetből, hogy öröm lenne nézni.


Majd kapsz az élettől néhány büdös nagy pofont és akkor elgondolkozhatsz magadon.


Pláne ha a férjed és a szülők nélkül is vígan el lennél..a tulajdonaid eladásából..komolyan mondom világbarma hozzáállás, aztán 2 év múlva meg az utcán vagy. :D


Én a lakást pl. soha a büdös életben nem fogom eladni. Kis garzon, én már soha nem fogok ott élni, de hogy nem adom el, az is biztos. Örök bevételi forrás. Ha megszorulnék...nos, akkor is más módot keresnék a megoldásra.. Pl. vállalok másodállást.

2016. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Akárhogy is van, a kèrdező helyesírása siralmas.
2016. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!