Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit adjak vacsorára a 10hós...

Mit adjak vacsorára a 10hós kisfiamnak hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Minden éjszaka 1x felkel még és megeszik 150ml tápszert!Lefekvés előtt is tápszert kap..átlag 250mlt szokott meginni!

A védőnő szerint már csak megszokásból kel fel éjjel enni!



2016. okt. 19. 22:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Reggelire tejpép gyümölccsel,ebédre főzelék,uzsonnára gyümölcs,lefekvés előtt tápszer.A doki szerint egy ekkora babának 4x étkezés már elég.És akkor éjszaka felkel 1x..2 napja 2x enni tápszert.
2016. okt. 20. 07:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, hogy beiktatsz pl főzeléket vagy tejpépet a tápszer elé vacsorára. Az enyém se volt sokkal idősebb, kb 11 hónaposan már igényelte az 5 nem tápszeres étkezést. Pedig uzsira nem gyümölcsöt kapott, hanem amíg 3x evett pépet 2 is főzelék volt, az uzsonnai gyümölcsök magának követelte ki (elutasította a főzeléket) amikor be lett vezetve a rendes vacsora.
2016. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Màr bocs de milyen doki mondja,hogy 4 étkezés elég egy ekkora gyereknek??? Még oviban meg sulis korban is 5 étkezés van :-S


Szerintem tényleg éhes lehet. A kislànyom is ilyen. 7 hónapos és minimum 2x eszik éjjel( anyatejes) Próbàltam este hogy kap tejpépet aztàn cicizett, de ugyanúgy ébred. Ő ilyen kis bélpoklos. A bàtyja sokkal nagyobb volt rettenetesen jó étvàgya volt, de felét ette mennyiségre,mint a kis pöttöm. Mindig csak lesek hova fér bele ennyi kaja.

2016. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is furcsállom ezt a 4x evést...nem fogom éjszaka sem éheztetni a kisfiamat.Én is úgy gondolom,hogy valóban éhes lehet.Remélem hogy másfél éves korára,mire jön a kistesó kinövi azért mert a picit is etetni éjjel meg őt is...nem lesz könnyű.Bízom benne hogy addigra átalussza az éjszakát már!
2016. okt. 20. 09:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Tehát délben eszik utoljára rendesen. Hiszen a gyümölcs uzsira tök jó, de az nagyon hamar kiürül a szervezetből. Kapjon vacsorát, és utána lefekvés előtt a tápszert.
2016. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!