Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig áll el a már elkészítet...

Meddig áll el a már elkészített tápszer?

Figyelt kérdés
Kisbabam tápszeres és 180 mili vizbe teszek 6 kanál port. Most pl mar 5 oraja, hogy evett ezert elkeszitettem neki, mert sirt de ugy nez ki megelegedett a cumival mert elaludt. Kb 10 perce kevertem be. AVENT-os kozepes meretu cumisuvegbe es AVENT-es cumisuveg melegito melegiti fel neki. Bevallom oszinten, hogy beletelik 1 órába mire megissza, mert kozbe büfizik sokat. 1-2 orat el kellene alljon nem? Nem akarom kionteni. 16€ a 800 gram.... Nagyon draga ha felkel még megeheti? Szerintem fel ora-ora es felkel ujbol.
2016. nov. 14. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szobahőmérsékleten 2-3 órát simán eláll, ez a dobozon is rajta szokott lenni. Mifelénk 4 óra is belefér...mert he megyünk valahová, akkor az első adagot megmelegítem és termoszban viszem. Semmi baja.


Hűtőben egy napig is eláll, csecsemő és gyerekosztályon egy napi adagok vannak előre elkészítve és hűtőbe téve. Tuti!

2016. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan add neki :)
2016. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tedd be a hűtőbe és ha felkel megmelegíted neki.
2016. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A felmelegített tápszert én nem tartogatom nagyon sokáig. Ha kihült még max egyszer megmelegítem, de utána már inkább újat csinálok neki. Nem kockáztatom meg, hogy emiatt fájjon a hasa esetleg.
2016. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

elméletileg nem szabad tápszert melegiteni? mondjuk ha már nagy, akkor semmi baja nem lesz, de ha még kicsi, csak tápis, akkor semmiképp ne csináld igy mert melegitéskor elvesznek belőle a vitaminok, úgy meg semmi értelme, hogy tápanyaghoz nem nagyon jut.

nkünk az van a tápszerünk dobozán, hogy szobahőmérsékleten max. 2 órát áll el. 1,5 óra után néztem és büdös volt, én nem adom oda ha nem issza meg

2016. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló, a kórházban hideg tápszert kevernek be és azt melegitik étkezés előtt.

a kérdező mg eleve a tápszert melegiti, nem is csak a vizet és még azt szeretné újra odaadni. szerintem igy ez már sok

2016. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet tobbszor megmelegiteni??? De neha 1 ora mire megeszi a vegere meg hideg mar nagyon. Ugy adjam oda??

Attol nem faj a hasa majd? En mindig tobbszor megmelegitettem mikozbe evett , bufiztetes alatt mert mar kivolt hülve.

2016. nov. 14. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor csinálj kisebb adagokat esetleg.

van tápszertartó is abba kiméred, cumisüvegbe viz, csak a mikróba kell bedobni fél percre bele a kimért por és friss, meleg tápit kap. ha meg se issza, meg kihűl, nincs értelme ennyit megmelegiteni.

2016. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néha nálunk is kihül, mire a végére ér a kisfiam és hidegen már nem kell neki. Akkor természetesen melegítek rajta. De úgy, hogy megmelegítem, áll egy órát, mert mégis visszaalszik és utána megint megmelegítem az egészet, az csak nagyon ritkán fordul elő.
2016. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!