3 honapos baba nem jelzi ejszaka, ha ehes. Mar kb.1 hete van ez. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Eddig felebredt mikor ehes volt, nyuszogott, gugyogott egy kicsit, felebresztett es mar jott is a tejcsi. Ha kicsit lasabb voltam a vacsival, mar kezdett sirdogalni.

Kb.1 hete iszonyatos cuppogasra ebredek mindig, az egesz keze a szajaban van es azt szopogatja. Sokszor mar reszket, annyira ehes, de nem sir es nem is jelez...

Nem tudom mitol lehet...

3 hete jon a foga, probaltam volna, hogy kelek elotte es kesz kajaval varom, de a foga miatt valtozo, hogy mikor es mennyit akar enni...

Szerintetek miert nem jelez?

Ugy sajnalom, mikor reszket olyan a kajaert...


2017. márc. 27. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a babád nem olyan "tapintatos", hogy csendben szenvedjen, csak hogy téged hagyjon aludni. 😀

Ha éhes lenne, sírna, mint eddig.

Biztosan a növekvő fogaival van elfoglalva.

2017. márc. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem is jó, ha minden cuppogásra etetéssel válaszolsz. Manapság már nagyon sok helyen hallani, olvasni, hogy egészen korán ki lehet alakítani a komfort evés szokását, meg az étkezési zavarokat. Pont hogy nem szabad a babáknál gyerekeknél minden nyikkanást etetéssel kezelni, mert abból azt fogja megtanulni, hogy ha valami nyűgje van, akkor zabálni kell, aztán majd csodálkozol, hogy miért gombóc artúr a gyerek És nem biztos, hogy babának, totyogónak lesz kövér. Hanem majd később, mikor már nem is emlékszel, hogy te tanítottad be neki azt, hogy bármi probléma felmerül, enni kell.
2017. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Vannak itt paran, akik eleg nyers modoruak. Nem tudom, hogy csak itt a nevtelenseg miatt, vagy az eletben is, de elkeserito mindenesetre. Csak ugy odavagnak mondent a masiknak, hihetetlen...
2017. márc. 29. 17:12
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem tomom minden nyikanasra a szajaba az ennivalot...

Altalaban olyan 2-3 orankent kelek cuppogasra, szo szerint falja a kezet, adok neki tapszert es eszik. Alig tudja kivarni, hogy ra tegyem az alkat.

Mikor 10 hetes lett kb.1 hetig megaludta a 4-5 orakat, akkor kelt fel enni, de miota a fogzasi folyamatok beindultak(remelem helyesen fogalmazok, ha nem, akkor bocsanat) elkezdett kevesebbet es gyakrabban enni nappal es ejszaka is, es egy hete nem is jelez, ha fel kel enni...


Masreszt en ugy tudom, nem szabad megvarni, amig a baba sir az ehsegtol, hanem figyelni kell a jeleket... Ertelem szeruen nem este.

2017. márc. 29. 17:17
 15/15 A kérdező kommentje:

4. valaszolo...

Tegnap reggelre kibujt a foga. 14 hetes.


Ennyit arrol, hogy szerinted meg nem bujik ki ilyenkor.


Ma hajnalban 1x, 3 orakor kelt enni, es aludt-alszik mint a bunda...

2017. márc. 31. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!