Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Irjátok le kérlek, a folyamatá...

Irjátok le kérlek, a folyamatát a tápszerkészítésnek, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Anyatejes babámnak egy év közeledtével kiegészítő tápszert kell adjak. Olvasni tudok, a dobozon lévő utasítás ertem. De ez igy macera. Honnan tudom mikor 40 °? Mindenkinek van hőmérséklet mérője? Hogy hűtöd vissza? Ha éhes, ez egy örökké valóság neki, addig ordít? Másik bajom, hogy nem hajlandó cumisüvegből se más ilyen olyan tanuló pohárból inni. Se sima pohár. Uh van hogy feladom, besürítem gabona péppel és bekanalazza az egészet.
2017. júl. 25. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ket cumisuvegem van. Az egyikbe tapszer megy a masikba tea. Minden reggel, a reggelije utan eloveszek egy edenyt, elmosom, eloblitem, odateszek baba vizet forrni es mikor rotyog, beledobom a cumisuvegeket es a cumikat. 2-3 percig rotyogtatom.. utana megint elmosom az edenyt, beleteszek baba vizet, felforr, 150 mlig toltom (elotte mindig kimosom a cumisuveget) aztan 5 adagolokanalnyit kessel lesimitok, razogatom, hutom, addig elmegyek wcre es amikor visszajovok, racsoppentem a kezemre. Be a hutobe aztan mikor felkel, 15 mp mikroba es kesz :)

Ejszaka lustabb vagyok, akkor 20 mpre bedobom a mikroba.

2017. júl. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!