Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért nem veszik olyan termész...

Miért nem veszik olyan természetesen Magyarországon a tápszeres táplálást mint külföldön?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hallom, hogy szoptatni KELL. Ha valaki nem akar szoptatni miért kell mégis magyarázkodnia? Aki nem szoptatott annak is okos és ügyes gyereke van, nem értem miért kell ezen annyit rugózni.
2017. aug. 16. 15:08
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
22%

Én fiam tàpszeres volt raadásul császárral született.


Igen undorítónak tartom, hogy fejős tehénnek nézik az embert

2017. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sokat hallottam, hogy vérzett az anya cicije. Ilyenkor is kérdezem, hogy megéri, mert a gyerek érzi az anya lelki állapotát??
2017. aug. 16. 16:16
 13/50 anonim ***** válasza:
81%

Miféle véralvadási probléma?

Melyik okoz problémát?


Nekem van (egyféle), s nem kizáró ok.


Egyébként mert nem természetes, csak a második legjobb választás az anyatej után.

3,5 hónapos korától tápszeres lett a lányom, de azt a szenvedést... a sokadiktól is rosszul volt, míg az anyatejtől nem, de muszáj volt betegség miatt áttérni, de bár ne kellett volna.

Igen, hülyének tartom aki kiteszi ennek a gyereket úgy, hogy lenne más választása.

2017. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
51%

azért mert Magyarország maradi!

nincs olyan h nem szoptatsz! hát azt mindenkinek tudnia kell! olyan nincs h nem!

4 hónapig préseltem magam h legyen tejem és nem jött öszze. ebből 2 hónapig azt kaptam h mindig tedd mellre stb... mindent megtettem amit lehet, ittam teát-karamalzt,szedtem homeós meg másmilyen bogyót, szopi után fejtem, terhességi vitamint szedtem még, vettem melegítő párnát a mellemre, fejtem kézzel(ujjal!) kézi fejővel, elektromossal, és sose volt elég a tej.4 hónapig kapott napi 2 decit mert annyi volt.

persze még ma is (fél éves a fiam) egy nő kérdezte h kap-e gyümölcsöt bla bla meg h anyatejet kap akkor mellé? és anyósom ott állt és mondta h nem sokáig volt tej. pffff azt hittem felrobbanok olyan rosszul esett! miért kell egy számomra vadidegennek ilyet mondani? ez csak rám tartozik.

sajnos ilyenek az emberek! nem kell velük foglalkozni. igaz h régen is volt aki nem tudott szoptatni vagy épp nem volt teje, mégis felnőtt a gyereke akinek nem voltak semmi egészségügyi problémái. na meg a mai világban meg már egyre jobb tápszereket készítenek a csecsemőknek.

de mindenhol azt fogod olvasni az interneten is: az anyatej a legjobb táplálék...!

2017. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
37%
Én gyerekem majdnem éhenhalt, mert a doki csak nyomta, hogy nem szabad tápszerezni, hiába mondtam, hogy nem tud eleget enni, mert nehezen jön. 3 hósan 4kg volt a fiam. Akkor kerestem másik dokit aki lebaszott, hogy kórosan alultáplált. Azonnal tápszárezeni kezdtem 4 hósan már 5600 volt és szopni is többet tudott.
2017. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Úristen :((((( 4 kg-s?????? Utolsó előtti válaszadó, igazad van, én is ezt látom sajnos a maradiságot és a társadalom által a bélyegzést. Engem sem szoptatott anyám és mégis egészséges vagyok. Ő is mondta fejte magát de nem jött össze a dolog.
2017. aug. 16. 16:52
 17/50 anonim ***** válasza:
66%
3 hónaposan 4 kg egyáltalán nem extrém, kivéve ha 4 kilósan is született.
2017. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
86%

Ha vérzik a mellbimbó, akkor rosszul van mellen a baba. A kórházban a csememősnek meg kellene mutatni a helyes technikát és nem volna ilyen probléma. Ha fájdalmas a szoptatás, azt általában ez okozza, de lehet bimbóvédőt is használni.

És nem kell mindenáron szoptatni, de ez olyan hülyeség, hogy valaki szenved a berepedt bimbójával, összeszorított foggal etet és mindenkinek ezt ecseteli, ettől másnak elmegy a kedve. Holott a védőnő, vagy akár egy szoptatádi tanácsadó 5 perc alatt tudna segíteni a baján.

2017. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
30%
3200al született. 64 cm volt 3 hósan. Csont és bőr volt a dokink hülyeségének köszönhetően.
2017. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó válaszoló, elég alpári vagy.
2017. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!