Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért bántják azt, aki tápszer...

Miért bántják azt, aki tápszert ad?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják elfogadni, ha valaki nem tud/nem akar szoptatni? Miért túrkálnak más életében?
2017. okt. 19. 21:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
41%
13, gyerekorovos vagyok, így biztosan állíthatom, hogy rosszul tudod. Ráadásul ilyen piciknél a bélflóra nagyon sérülékeny, még az időjárás változásokra is reagál, ezért nem jó ha mindig ugyanolyan összetételű tápszert kap. Ha megfigyeled, vagy megfigyelted, front előtt sírósabbak, nyűgösebbek a babák, jobban bántják őket a gázok. Az anyatej, rendszeresen szoptatott csecsemőnél a baba igényeihez idomul, így változik a sűrűsége, és a vitamintartalma is.
2017. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
75%

Vannak tipikusan olyan kötekedő, nyomorult emberek, akiknek az okoz boldogságot, ha másoknak jóóóól beszólhatnak. Mindenki, aki másképp tesz dolgokat, az hülye, és a pokolra jut. Annál a kérdésnél már odáig fajult a dolog, hogy szegény gyereknek milyen rossz anyja van.


Igen, egy kipihent, kiegyensúlyozott anya valóban rosszabb, mint az, aki zombi üzemmódban, feszülten tolja le a napokat, mertakkorismegszenvedekajóanyacímért.


Várjál... Lehet, hogy ettől ilyen frusztráltak? :D

2017. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
21, kilóg a lóláb.. nem vagy te gyermekorvos.
2017. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Oké utolsó, akkor nem vagyok. Te már csak tudod:-) És miből gondolod ezt a nagyon alátámasztott gondolatot? Megosztanád velem is esetleg?
2017. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

"De Te is szánalmas vagy, hogy nem a kérdező kérdésére válaszolsz."


Konkrétan a kérdésre válaszoltam, amikor felsoroltam az anyatej előnyeit.:-)

Akinek meg nem jut el az agyáig, hogy a felsoroltak széleskörű vizsgálatokon alapulnak (pl. az is, hogy az anyatejes babák IQ-ja átlagosan magasabb, mint a tápszereseké), azt csak sajnálni tudom. Talán őt is tápszerezte anyu, mert az kényelmesebb, vagy féltette a mellét, vagy mentális gondjai voltak a világ legtermészetesebb dolgával neki is, ki tudja.:-) Mindenesetre én még nem láttam ide kiírni szoptató anyukától picsogást, hogy "jaj, miért bántanak?", úgyhogy nem látom alátámasztva a frusztrációs elméletet.:DD

2017. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy itt is előkerülnek a mindenttudo orvos, szoptatasi tanacsadok. Egyszeruen miert nem foglalkozik mindenki a sajat eletevel?
2017. okt. 20. 18:06
 27/42 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, tudod, aki itt feltesz egy kérdést, az kiteszi magát annak, hogy neki nem tetsző válaszokat kap. Ha nem tesz fel kérdést, akkor a fenét se érdekli mit csinál.

Az meg egyértelmű, hogy az anyatej a legjobb a baba szervezetének, rengeteg kutatás bebizonyította ezt már. Ha valaki önszántából fosztja meg a gyerekét az immunerősítéstől, csak mert ő szeret napi 14 órát aludni, a szíve joga, de ne gondolja magát jó szülőnek, mert a jó szülő képes háttérbe szorítani a saját igényeit, legalább addig míg a gyerek betölti a 6 hónapot.

2017. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

"Egyszeruen miert nem foglalkozik mindenki a sajat eletevel?"


Tulajdonképpen miért is írtad ki a kérdést, meg tudnád magyarázni?:-)

2017. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Ebben az orszagban mindenki orvos, szoptatasi tanacsado meg focista. Ooo igen.
2017. okt. 20. 18:25
 30/42 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindenki, gondolom te nem, kérdező:-D
2017. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!