Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért bántják azt, aki tápszer...

Miért bántják azt, aki tápszert ad?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják elfogadni, ha valaki nem tud/nem akar szoptatni? Miért túrkálnak más életében?
2017. okt. 19. 21:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
11%
Mert az anyatejet a természet megalkotta tökéletesre. Nem kell melegíteni, nincs szavatossága, egyszerűen kényelmes szoptatni. Ezen felül érzelmi kötödést alakít ki az anya és a gyermek között. A tápszeres gyermekek feje nagyobb lesz. Az az anya, aki nem akar szoptatni, nem nevezhető anyának. Ennyi.
2017. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Csak annak az életében túrkálnak, aki hagyja.

Az én életemben senki nem turkál, turkált, és nem is fog turkálni.

Mert nem hagyom.

Ez csak annak probléma, aki szeret problémt generálni, mert valamit kompenzál, vagy hiányzik az életéből valami.

Kedves kérdező! A te dolgod mivel eteted a gyerekedet, de ha nem írod ki ezt a kérdést, akkor 10 emberrel kevesebb szól meg.

Ergo, te generálod magadnak a problémát.

2017. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
A te dolgod ha nem akarsz jót a gyerekednek, de nem értem hogy akkor minek szültél? Aki önző annak még nagyon nem való gyerek. Gondolom te leszel az akinél éjszaka a férje kel majd fel tápszerezni a gyereket mert te fáradt vagy kelni.
2017. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Én sem fogok szoptatni, mert szexuálisan molesztáltak. Szerintem annyira gáz más életébe belemászni és pl nyomni azt , hogy márpedig szoptatni KELL. Pl a szexuális zaklatás nem olyan dolog, amit a védőnőd orrára kötnél.
2017. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Utolsó, és erről a gyereked tehet? Most őszintén, ha szoptatni nem tudsz a molesztálás miatt akkor szexelni hogy szexelsz? Nőgyógyászhoz hogy jársz? Hogy szülsz?
2017. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
47%
Komolyan mondom, mindig kirobban a háború ennél a kérdésnél. Mondjuk úgy, hogy évekig jártam pszichológushoz mire ezt feldolgoztam, te nagyokos. Főleg, hogy a saját apám markolta a fenekemet és tett megjegyzést a melleimre. Azt hiszem, jogom van nekem ahhoz, hogy gyerekem legyen és boldog legyek a párommal.
2017. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Csak nem értem, hogy ha arra nem érzed magad késznek hogy a saját gyerekedet szoptasd akkor hogy tudsz szexelni bárkivel is? Mert azért az komolyabb mint a szoptatás. És neked jogod van ahhoz hogy gyereked legyen, oké, aláírom. De a gyerekednek miért nincs ugyanolyan joga ahhoz hogy a legjobbat kapja tőled amit adhatnál?
2017. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem vitázok Veled. Aki arra is méltatlan, hogy legalább belegondoljon abba, hogy egy ilyen apa, milyen maradandó sérüléseket tud okozni a saját lányának. Már meg ne haragudj, de mindenki azzal táplálja a gyermekét, amivel szeretné. Pont az olyan fajta emberek miatt, mint Te is érez nyomást sok nő a szoptatás miatt. Szerintem nem kellene ebbe annyira beleszólni. Én sem szólok bele abba, ha valaki mellén még lóg a 4 éves gyerek. Itt leszeretném zárni a témát , mert pont a szexuális életemhez nincs közöd. Én a kérdésre válaszoltam, mert igenis baromira elítélik azt, amikor valaki pszichés okok miatt nem szeretne szoptatni. Aki fizikai okok miatt nem tud, az meg nem baj. Kérem a lepontozást.
2017. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, nem mindenki akarja a legjobbat a gyerekének, de hát ez van...
2017. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

De okos vagy utolsó... kívánom neked, hogy apád olyan megalázó helyzetbe hozzon, mint engem annak idején..

feszegeted a nőgyógyászt is, az még nem jutott eszedbe, hogy nem csak férfi nőgyógyászok vannak???

2017. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!