Hagyjam aludni a 3 hetes babát amíg jelez, hogy éhes?

Figyelt kérdés
Kicsit ossze vagyok zavarodva, mert szuletese ota keltem 3orankent, magatol kesobb ebredne csak, igy felek, hogy ez azt eredmenyezne, hogy nem enne eleget. Mostmar ejjelente hagyom aludni amig akar, igy kb 3.5, 4 orankent felkel. A problema az, hogy a tapszer dobozan azt irja, ekkora sulyu es koru baba kb 600ml-t kellene egyen. Nem vagyok biztos benne, hogy ha hagyom ot aludni, akkor ez meg lenne, mivel igy is epp a hataron vagyunk minden nap. Szuletesi sulyat mar vissza szedte, es mar tul is ment 20dkg-al. Most 3.9kg. Pelus is van eleg pipis es kakis is. Az uveget nem mindig issza ki, 120ml-t szoktam neki kesziteni minden evesnel. Van hogy csak 70-et ker. Ha varnek az etetessel lehet hogy tobbet megenne? Hosszu lett bocsi :D
2018. máj. 11. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta, hogy nappal ne hagyjam 3 óránál többet egyhuzamban aludni, éjszaka viszont fel ne ébresszem!!
2018. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg soha nem keltettem egyik gyerekemet sem. Mindkettő már a kórházból hazaérve éjjel 6 órát aludt, nappal meg 4óránként kért enni. Semmi baja nem lesz, ha egyébként időre született, normál súllyal. Ne parázz ezen ennyit!
2018. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kelteném. Éjjel is felkel 3,5-4 óránként, nincs azzal semmi gond, ha nappal is így eszik. Nem fog kevesebbet enni, max egyszerre többet, mármint fél adag lehet nem lesz.
2018. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En sem keltettem.se nappal se éjszaka.tápszeres volt,viszont jo étvágyú!az hogy mi van a tápszeres dobozon az egy dolog,attol meg ha nem kéri a gyerek nem fogja meginni azt az adagot!

Arra készülj fel ha hagyod aludni es felkel lehet hogy nagyon nagyon éhes lesz már akkor és sírni fog :)

Ui:persze mindenki ugy csinalja ahogy jónak látja!

2018. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom ugyan anyatejes ... nem sokat változtat a lényegen . Az első 3 hétben 2 óránként kelt enni .. lassan 4 hete csak 4-5 óránként kel este pedig van ,hogy végig alussza az éjszakát . Én sem kelteném .
2018. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én felébresztettem, de műtét előtt állt a kicsi és híznia kellett, egyébként nem keltettem volna.
2018. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor keltenèm csak,ha besárgult,és gyenge baba lenne (azok aluszékonyak). Bár nem mind.
2018. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én anno felébresztettem kb 2x, aztán azt értem el vele, hogy korábban kelt fel mindig, mint ahogy az "óra szerint" kellett volna kelnie... Semmi értelme nem volt, hagytam a fenébe, úgy sokkal hamarabb beállt a rendszer. Tök hülyeség az ébresztgetés egy jól fejlődő babánál (szerintem) Szépen evett, rendszeresen kelt és 2 hónapos korától meg amúgy is átaludta az éjszakát.
2018. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem keltettem par napig napkozben es igaz tovabb aludt viszont tobbet evett meg egyszerre, szoval vegulis ugyanott voltunk kaja mennyisegben! :D de ejszaka azt vettem eszre , hogy szinte mindig bevagja az egesz uveget, mig nappal azert van, hogy hagy benne. Ezert most meg attol felek, hogy felcsereli a nappalt az ejszakaval, bar eddig mindig vissza is aludt eves utan ejjel. :D kicsit raparaztam szerintem erre az egesz alvas eves temara. :D szoval arra jutotta, hogy hagyom az egeszet, nem eroltetek semmi rutint, hisz meg kicsike szerintem ehez. Eszik es alszik amikor akar. Amig gyarapodik nincs gond. Aztan majd alakul kesobb... koszonom a valaszokat!
2018. máj. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!