Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » SOS! Mit tegyek a családomnak...

SOS! Mit tegyek a családomnak nincs egy érv amivel megvédhetném magam! Hagyjam abba a nyugtatót?

Figyelt kérdés
Nyugtatót kell szednem frontint mert súlyos pánikrohamaim voltak .Borzasztó élétem volt lelki okokra vezethető vissza.Emiatt viszont nem tudok anya tejet adni.De a dokim szerint ez a kevesebb baj mert ha a pànik miatt kórházba kerülök akkor a baba nem hogy anyatejjet hanem anyát sem kap...Na itt van a baj a családommal akik szerint undorító önző nő vagyok mert megint csak rólam van szó nem a babàról hogy egy kis szerencsétlen vagyok...de mit tegyek ha abbahagynám a nyugtatót terhességem az katasztrófa volt mert folyton rohamokat kaptam.A baba mellett nem engedhetem magamnak meg hogy mentőt hívják ha ràmjön az a borzalmas félóra.Így is szomorú vagyok hogy mire anya lettem pániksyndromàm lett....a baba óta sokat aggódok hogy felneveljem és reménykedem egyszer örökre elmúlik ez az átok.
2018. júl. 23. 00:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdés mi hozta ki ilyen szinten a panikbetegseg? Azt kellene kezelni és lehet nem kellene ennyi gyógyszert szedni. A családod az nem piskóta.
2018. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 ilyen család mellett nem véletlen, hogy pánikbeteg...


Kérdező, én nem vagyok anyuka, de tapasztalt pánikbetegként együttérzek veled. Az ilyen mérgező csalédtagokat ki kellene zárni az életedből, amíg lelkileg helyrejössz. Nem írtad, hogy a párod melletted áll-e? Remélem, ő támogat mindenben.


Milyen dokihoz jársz, rendes pszichiáterhez, vagy a házidokihoz? Sok esetben a pánikbeteg csak a háziorvosig jut el, aki folyamatosan írja neki a frontint. Ez csak tüneti kezelés, én mindig csak addig szedtem xanaxot, amíg az antidepresszáns nem kezdett hatni, az antidepresszánst meg addig érdemes, amíg terápia nem tárja fel az okokat. Keress pszichiátert, aki felírhat antidepresszánst, lehet, hogy olyan is van közte, ami mellett szoptatni is lehet (olyanról biztosan tudom, hogy van, amit a terhesség alatt is szedhettél volna, talán jobb lett volna, mint a rohamok). Addig fejjed le a tejed, hogy ne maradjon abba a termelés, amíg nem konzultáltál pszichiáterrel. Kitartás! Írj majd, hogy mi volt.

2018. aug. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mizu veletek?
2018. aug. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!