Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer és bennem...

Kiszakadt az óvszer és bennem maradt egy darabja. Szerintetek menjek esemény utánit íratni?

Figyelt kérdés

Szóval ez történt tegnap este, hogy párommal szeretkeztünk és kiszakadt az óvszer. Ez önmagában nem is adna okot az aggodalomra, mert sokszor jártunk már így és mindig hallottuk, mikor elszakad. Olyankor meg azonnal megszakítjuk az együttlétet. Így történt most is. Viszont ma voltam a mosdóban a kisebb dolgot végezni és az óvszer leszakadt vége akkor jött ki belőlem.:D így már egy kicsit aggasztóbb a helyzet.

Mit gondoltok, holnap írassak fel esemény utánit? Vagy ettől mennyi az esélye, hogy teherbe essek?


2019. aug. 6. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit off, de szerintem ha ilyen száraz vagy használjatok síkosítót, tescoban kb 1000ft-tól lehet kapni, a neve nem jut eszembe, de nekünk kb egy évre elég volt belőle egy kis flakon, és sokkal jobb vele a dolog. (Én is elég száraz szoktam lenni)

De amúgy ha ilyen száraz vagy nem lehet, hogy az a probléma, hogy nem vagy eléggé beindulva? Hidd el nekem ebben nem szabad önzetlennek lenni, ha nincs hozzá kedved mondd meg a barátodnak, hogy tegyen a kedvedre, izgasson fel előtte, meg hagyjon időt rá, hogy benedvesedj!

(Ne haragudj nem akarok a magánéletedben turkálni, lehet, hogy nálatok abszolút más a helyzet, csak én bátortalan voltam az elején, nem mertem nemet mondani, és tudom milyen rossz, szeretnék segíteni azoknak akik ugyanazon mennek keresztül)

2019. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, kedves Utolsó. Nem is vettem sértésnek, látom, hogy segíteni próbálsz.:)

Igazából mióta megtörtént ez az eset, mindig szólok a páromnak, ha száraz vagyok és azóta mindig segít. Plusz olyan óvszert használtunk, amin van több síkosító és az is tényleg segített. De lehet, tényleg az is befolyásolt, hogy ilyen noname óvszerekkel végigizgulom az egészet.

Viszont pár napja elkezdtem fogamzásgátlót szedni és a betegtájékoztató alapján már védve vagyok. De azóta nem voltunk együtt, mert még megvan, plusz egy hét szedést inkább kivárunk. Majd meglátjuk, így milyen lesz.:)

2019. aug. 23. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!