Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a hóbort? Beágyazódási...

Mi ez a hóbort? Beágyazódási vérzés meg a hőgörbéből jóslás?

Figyelt kérdés

Miért nem tudnak beletörődni, hogy a negatív teszt az negatív, és nem terhesek? Mi értelme hiú ábrándokat kergetni nem létező terhességekről hőgörbe meg barnázás alapján?

Szomorú dolog, hogy valaki évek óta próbálkozik, de ez a buta erőlködés nevetséges, amit leművelnek.

Miért gondolják azt, hogy annyi bizonyított tény után valaki még azt mondja nekik, hogy igen, terhes vagy?


2019. szept. 16. 13:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
És neki támadnak az embernek, ha csúnyát írok, mikor azt írom agyatlan.. :D nő komment, kérdező teljesen egyetértek veled.
2019. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
10-es! Sírok rajtad. :-D :-D :-D Nagyon jó, tényleg így van. :)))
2019. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

Én is kezdek belefáradni ebbe a kategóriába. Annyi buta ember van és a kérdések 70%-a naponta ismétlődik. Nem az a baj, hogy az emberben felmerül valami hülyeség, hanem hogy ahelyett, hogy utánanézne, képes kiírni egy századik kérdést is róla. Miközben tényleg találna rá választ a Googlen vagy a korábbi kérdések közt. És ha valaki ezt szóvá teszi nekik, akkor letámadják az embert, hogy "engem csak az érdekel, hogy másnál volt-e ilyen" mintha ez garancia lenne bármire is.

Másik kedvencem, mikor ide jönnek, hogy az orvos ezt meg ezt mondta de nem hiszik el, mit gondolnak az anonim arc nélküli válaszolók, nekik majd elhiszi.

És utolsó, bár ez már a terhesség kategória: has fotó alapján jósoljuk meg a baba nemét és a hetet. Ennek mi értelme??

2019. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

"Én csak egy kérdést tettem fel, és ez az oldal pont erre van."


"Ha nem tetszik, görgess tovább."


"Engem csak mások tapasztalata érdekel."


Nem bazzeg. Nem tapasztalat kell, nem is válasz, hanem társaság meg együttérzés. Amit normális esetben a férjtől kellene a kérdezőknek megkapni.

2019. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Hát igen valamilyen szinten sajnálom őket. De itt egy most kifogott gyöngyszem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1009..

2019. szept. 16. 20:03
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
*múltkor egy has fotós, tippelős játéknál megkérdeztem, ennyire unatkozik-e a kérdező, töröltette 😁 de látom nem csak én gondolom hülyeségnek.
2019. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg rosszindulatúak vagytok. Én se olvasom ezeket a kérdéseket, mert egy idő után fárasztó. De ha van 3 ember aki normálisan leírja a dolgokat nekik nektek az miért fáj? Igen, van aki csak kicsit beszélgetni akar. Tudni, hogy mas is küzdött hasonló problémákkal. Engem inkább az borzaszt el, hogy olyanok lesznek anyák akik masok nyomorán gúnyolódnak. De hát kinek mi.
2019. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Azért elég nagy különbség van aközött, hogy valaki más nyomorán gúnyolódik és ha valaki tíz nappal a nem várt előtt tüneteket és két csíkos teszteket halucinal és erről kérdést ír ki. Az nem nyomor hanem butaság.
2019. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Sosem gúnyolódnék évek óta hiába próbálkozó nőkön. Csak nem értem ezeket a "mensi előtt 8 nappal ég a gyomrom terhes vagyok?" kérdéseket. Ha beszélgetni akarnak, vannak fórumok, én is fent vagyok egyen. Ide az ember azért jönne fel, hogy próbáljon jó tanácsot adni, de kicsit ilyenkor hálátlannak érzem a dolgot, amikor normálisan elmondom, hogy ne teszteljen olyan korán, és ő meg nem érti miért ne, játssza az értetlent.
2019. szept. 16. 20:54
 20/24 anonim ***** válasza:
87%

Elhiszem hogy sokan vártak a babára éveket és azok teljesen másképp kezelték ezt a szituációt, de az emberek nem ugyanolyanok. Azt gondolom amiatt mert valaki vágyik valamire nem szabad így hozzáállni, nem tudhatom hogy előtte a kérdező min ment keresztül mert a legtöbb esetben nem fogja leírni hisz senkinek semmi köze hozzá. Nyilván ha úgy vesszük a terhességi tesztjéhez sincs de kitől kérdezze meg ha nem egyértelmű? Lehet a párjának nem szeretné még elmondani addig amíg nem biztos, a családjával esetleg a barátaival ugyanez a helyzet.

Egyébként sokszor látom hogy többen egyértelmű halvány pozitív tesztre itt azt írják hogy negatív..

Vannak olyan tesztek is amin látni a második csíkot de abszolút nem lehet eldönteni hogy most az száradási vagy tényleg a hcg-re reagált. Azzal sincs semmi baj ha valaki kirak egy negatív tesztet esetleg megszerkeszti hogy hátha de mégsem az, a baj azzal van ha a dühét a teszt miatt máson vezeti le, pl.: azzal hogy tagad és kiosztja a fél világot hogy márpedig ő kisbabát vár.

2019. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!