Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a hóbort? Beágyazódási...

Mi ez a hóbort? Beágyazódási vérzés meg a hőgörbéből jóslás?

Figyelt kérdés

Miért nem tudnak beletörődni, hogy a negatív teszt az negatív, és nem terhesek? Mi értelme hiú ábrándokat kergetni nem létező terhességekről hőgörbe meg barnázás alapján?

Szomorú dolog, hogy valaki évek óta próbálkozik, de ez a buta erőlködés nevetséges, amit leművelnek.

Miért gondolják azt, hogy annyi bizonyított tény után valaki még azt mondja nekik, hogy igen, terhes vagy?


2019. szept. 16. 13:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tenyleg farasztoak. En ovu utan 7(!!!) nappal teszteltem nagyon halvany pozitivat (nem unatkoztam csak poen lett volna mert elozo nap volt parom sperma vizsgalaton es beszeltuk hogy mekkora poen lenne masnap odaallitanek neki egy pozi tesztel ezert poenbol megcsinaltam egyet arra szamitva hogy negativ lesz aztan lestem nagyokat hogy pozitiv lett) nemvart napjan mar erosebb volt a tesztcsik mint a kontroll. Ultrahang bizonyitotta hogy melyik nap fogant (meretek alapjan) es a hogorbem is alatamasztotta ez. Ennek ellenere egy kerdest sem tettem itt fel ezzel kapcsolatban
2020. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legnagyobb bajom ezekkel a kérdésekkel, hogy a nagy lelkesedésben/pánikban kiírják a kérdésüket, jönnek ilyen-olyan válaszok, aztán a kérdező eltűnik, mert már nem olyan érdekes az egész, vagy nem tudom, megunta, elfelejtette, és egy rakás kérdésnél nem derül ki, hogy akkor most az ő esetében végül mi lett az eredmény. És ha az ember mondjuk pont arra keresne rá, és szívesen olvasná, hogy végül mi történt, akkor pont ugyanott tart, mint amikor elindult, mert a kérdező figyelme egy aranyhaléval vetekszik, és már tíz perccel a kérdés feltevése után elfelejtette, hogy kérdezett valamit, rosszabb esetben feltesz egy újabb kérdést, mert igazából csak a feszkót akarja levezetni. Ez nem segít senkinek. Ezért van az, hogy egy-két esetben fogtam magam, és én fejeztem be a kérdést a saját "eredményemmel", hogy legalább, aki utánam rákeres, tudja, hogy mi lett végül.
2020. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom hogy magas lóról beszélek mert mi kb megfogjuk egymás után a kilincset a férjemmel aztán hip hop jön a gyerek. DE nem szabadna ennyire bele zizizni a témába. Sajnos ők nem csak itt nyomják hanem a való életben is. Saját magukat totál behipnotizálják, a környezetüket kikészítik. Sajnos ezekkel a kérdésekkel saját maguknak ártanak a legtöbbet 🙁
2020. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
22es total egyet ertek. Ki nem allhatom amikor egy tortenetnek nincs vege es mar 6an kerdeztek meg mi lett vegul es valasz nem erkezett de mondjuk a kerdes mar 10 eves. En is szoktam valaszolni sajat peldambol kiindulva hogy legyen vefejezes de en a sajat kerdeseimet is befejezem. Pl 2016ban volt egy mehen kivuli terhessegem es feltettem en is egy kerdest hogy a verezgetes meg az egy oldali lesugarzo fajdalom mire utalhat aztan persze miutan mar megmutottek nem volt szamomra sem erdekes a kerdes de azert leirtam a vegkifejletet hogy mas is lassa hogy a mehen kivulit is kimutatja a teszt ugyan ugy es boven eleg hozza a pecsetelgetes es gorcsolni sem kell hozza...
2020. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!