Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Július 27-én éltem nemi életet a párommal, 28-án elkezdtem vérezni, ami 5napig tartott, de rendszertelen volt, néha véreztem néha nem. Azóta nem jött meg a menstruációm (már több mint 9hete). Nappal vannak rosszulléteim, emelygek, szédülök, fejfájás. Görcsöl, szúrkál az alhasam. Magas vérnyomás. Szag érzékenység.

Tesztet csináltam, de negatív lett. Kedden megyek orvoshoz, de félek tőle. Lehetek terhes?



2019. okt. 3. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen ócska a teszt, és hiába délutáni, nem reggeli, egy 9-10 hetes terhességet kimutat. Az első néhány hétben előfordulhat, hogy negatív/halvány/nem jelzi rendesen, de egy 10 heteset bármikor, bármilyen teszt egyértelműen kijelez. Csak mondom.
2019. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mint utólag kiderült hülye vagyok a teszteléshez.. Legalábbis a legvalószínűbbnek azt tartom, hogy én rontottam el valamit, mivel az orvosi vizsgálat során kiderült, hogy babát várok.
2019. okt. 9. 12:43
 13/13 anonim válasza:
Szerintem meg hülyevagy
2019. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!