Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves vagyok és 11 napja...

16 éves vagyok és 11 napja késik a menstruációm. Általában pár napot szokott csak késni, viszont múlt hónapban is 10 nap késés után jött meg, de a vérzés teljesen normális volt. Lehet csak egy sima hormon zavar? Lennt bővebben kifejtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal együtt voltunk és óvszerrel védekeztünk 2 hete viszont az óvszer kiszakadt és nagy valószínűséggel előválladék került belém, de szerencsére nem belém élvezett. A melleim fájnak mint ahogy menstruáció előtt szokott, elő jöttek a pattanásaim és ilyen nyilaló fájdalmat is érzek az alhasamban szóval nem tudom, hogy mi állhat a háttérben. Szerintetek van esély a terhességre?



2019. okt. 8. 12:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most már a stressz is rátesz, és azért késik.

Csinálj egy tesztet! Ha negatív, akkor legalább megnyugszol, és pár nap után meg is jön. Megéri azt az 500 ft-ot.

2019. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

18 év alatt a 14 hétig elvégzik a terhesség megszakítást, de akkor is el kellene menned tesztet venni. Attól, hogy halogatod nem oldódik meg a gondod.

Lehet esélyed a terhességre. Sokszor elmondják, hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot.


8as te meg ne legyél ennyi büszke erre.

2019. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Holnap ha minden igaz megveszem a tesztet és majd meg látjuk mi lesz az eredmény. Nagyon remélem hogy negatív lesz...
2019. okt. 8. 14:18
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Reggel kéne csinálni első vizeletből, úgy pontosabb.
2019. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
Én 18 évesen így lettem terhes! :)
2019. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket miért nem vettetek esemény utáni tablettát?
2019. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
11 nap késésnél már szerintem nem kell reggeli vizelet, tuti, hogy kimutatja a délutániból is, ha valóban azért késik, mert terhes.
2019. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett
2019. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem semmi az előző oldalon a lány, aki egyenesen büszke rá, hogy 15 éves kora óta védekezés nélkül szexel.


Szurkolok kérdező, hogy ne legyen gond. A jövőre nézve annyit tanacsolnek, hogy spermicides gumit vegyetek. Meg inkább menj el legközelebb sürgősségi tabiert.

2019. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csináltam egy 900 ft-os x-epil tesztet és negatív lett. Most hátha megnyugszom és meg jön holnapra. Ha nem akkor veszek még egy tesztet és azt is meg csinálom.

2019. okt. 9. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!