Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam tesztet aznap este...

Csinaltam tesztet aznap este amikor megjott de negativ volt. Szerintetek folosleges csinaljak meg egy tesztet? Lehetek terhes? Orvoshoz jovoheten megyek.

Figyelt kérdés
A menstruaciom megjott, viszont elotte minden terhessegre utalo jelem megvolt illetve par meg mindig megvan. A mentruaciom eleg furan jelentkezett, nekem altalaban 5-6 napig tart, bo verzessel most viszont barnas folyassal jelentkezett,2 es fel napig tartott es keves is volt.

2019. okt. 22. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem miért emelted ki a kérdést?

Azóta már rég kiderült volna ha terhes vagy nem értem mit vergődsz. Ennél világosabban nem fogalmazhattunk volna, és senkisem fogja azt mondani h terhes vagy, csak mert erőlködsz. Fogadd el.

2019. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha kiemelted a kerdesed legalabb ird meg hogy azota volta dokinal vagy teszteltel-e.


De nem veszed a fardsagot hogy irj a valaszolóidnak, annyi tiszteletet adhatnal ha mar erdeklodtunk felolled hogy valaszolsz nekunk

2019. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem volt idom fellepni ide ne haragudjatok. Csinaltam tesztet pont ma reggel de nwm tudom eldonteni hohy milyen. Szerintem negativ es nektek volt igazatok. Orvosnal nem voltam meg. Koszonom hogy erdeklodtetek.
2019. okt. 28. 09:13
 14/15 A kérdező kommentje:
2019. okt. 28. 09:16
 15/15 anonim ***** válasza:
:D
2020. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!