Halványodó teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma vagyok kb. 6+3 hetes. Barnázás miatt utrot használok (hüvelytabletta). Eddig erősödtek a tesztjeim szépen, azonban a ma reggeli halványabb lett, mint az eddigiek. (Pont a barnázás miatt teszteltem újra)


Több helyen olvastam, hogy a tesztek csak a HCG kimutatására szolgálnak, nem érdemes figyelembe venni az erősödést/gyengülést, de sok olyat is olvastam, ahol a halványabb teszt vetélést jelzett előre.


Nektek mi a tapasztalatotok?


Kedden megyek újra ultrahangra, de addig valahogy ki kell még bírni...


Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. nov. 26. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most 6+2-nél vagyok. Lombikkal sikerült. Én nem hiszek már a teszteknek. Most beültetés után már nagyon korán pozitív tesztjeim voltak. Aztán jött egy vérzés és sokkal halványabbak lettek. Épphogy lehetett látni valamit. Elkönyveltem, hogy megint kémiai. Néhány nappal később meg 600 felett volt a hcg-m...

Ne tesztelj. Semmi értelme. Esetleg magánlaborban nézethetsz hcg-t. Kb. ugyanannyiba kerül, mint egy digitális teszt. És az biztos.

2017. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne tesztelj tőbbet,kb ilyen idős terhes lehettem mikor megcsináltam az utolso tesztem.Hát kb 4 árnyalattal lett világosabb a tesztcsik,mondanom sem kell a frász kerülgetett miatta.Még aznap elmentem és magánba nézettem béta hcg t,21556 lett😁😁😁azután egyszer sem teszteltem.Hozzá teszem h 5 héttöl folyamatosan véreztem a 7 ig mert volt 1 hematomám.
2017. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesen egyszer teszteltem, nem fogja neked kimutatni, hogy milyen a terhességed, már attól is erősebbet mutat, ha kevesebbet ittál, szerintem hülyeség folyton tesztelgetni.
2017. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Èn akkor vetéltem el, amikor a legerősebb volt. (vérezni kezdtem reggelre).

Szóval ne tesztelgess, semmit nem jelent.

2017. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek. Nem jött meg, de azt hiszem lemondtam róla. :(

Nagyon-nagyon vártuk a babát...

2017. nov. 26. 11:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kértél tapasztalatokat. Csak pozitívat kaptál a helyzetedre nézve, mégis azt írod hogy lemondtál róla.....akkor miért kérdezted?!

Legyél pozitívabb mert ha átadod magad már most a sajnálkozásnak, azzal lényegében "eltemeted" a terhességet. Persze, készülni kell a legrosszabbra is, de nem csak kizárólag arra!

2017. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, teljesen igazad van, Neked is ment a zöld kéz! Holnap minden kiderül!
2017. nov. 26. 12:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Felteszed a teszteket, hogy megnézzük mennyire halványodott?

Nekem is hat hetesen két nap is halványabb volt sokkal, de nem lett semmi baj.

2017. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A mairól nem csináltam fotót, de pont úgy néz ki, mint a 11.12-i.


[link]

2017. nov. 26. 13:48
 10/15 A kérdező kommentje:

Voltam ultrahangon, sajnos nem maradt meg a Babánk.

Azért köszönöm mindenkinek a pozitív gondolatokat!! Remélem legközelebb velünk marad!

2017. nov. 27. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!