Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halványodó terhességi teszt...

Halványodó terhességi teszt rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Hcg 70,9 volt a beültetéstől számított 10 napon

Spontán vetélésnél mikor indul meg a vérzés elvileg 2-3 napja késik..


2016. máj. 2. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs rá szabály, hogy mikor indulna meg egy spontán vetélés,mert bármikor beindulhat, illetve be sem kell hogy induljon, elhalhat anélkül is.


De ne egy-két halványabb terhességi tesztből indulj ki, a legrosszabbat feltételezve, kérlek!

A teszt nem annyira pontos hogy napszaki/napi ingadozásoktól elvonatkoztatva, pontos hcg szintet jelezzen! Kétségkívül nem feltétlen jelent jót, ha egy azon napszakban, koncentrált vizeletből nézve halványabb a teszt, de pl. Nekem negatív lett a halvány pozitívra 2. Nap elvégzett reggeli tesztem, azt követő két napra rá erősödött.


Szurkolok nagyon hogy minden rendben legyen veletek!!!

2016. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy köszönöm szépen hogy írtál.

Volt már egy vetélésem 9 hetesen,ott sem éreztem semmit csak nem volt szívhang.

itt is el keseredtem. Mert mindent összeolvas az ember (méhen kívüli) stb de nekem a doki megnézte miután visszatették.

Teljesen magam alatt vagyok.

2016. máj. 2. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Tudom, hogy nehéz, nekem is volt vetélésem a 8. héten, akkor elég erősen véreztem azért, bár görcseim nem voltak. Az 1.nek igaza van, a tesztek ennyire azért nem pontosak. Vetélés után 3 héttel is tesztelhet az ember pozitívat, pl. Majd az UH megmondja, miújság! Remélem, a szíve pulzálását fogod látni! Csak erre gondolj! Szurkolok! :))
2016. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok nagyon sajnos nincs baba..

Hcg 21,5

5.probalkozasunk volt..

2016. máj. 3. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok! És mihamarabbi gyermekáldást!
2016. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!