Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtartanátok a babát?

Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

Van egy 20 hónapos kisfiunk, szerettünk volna 3 éves korában, vagy később második gyereket is.

Erre most lettem terhes.

Szedek fogamzásgátlót, de hasmenesem volt pár napig.

Első este amikor a hasmenés elkezdodott, együtt voltunk, nem védekeztünk másképp. Úgy gondolom, akkor fogant meg, mert utána már együtt sem voltunk,csak miután jobban lettem.


Viszont szezonális nyári vállalkozásunk van. Nagyon nehéz lenne 2 gyerekkel egyedül és terhesen nyáron egy naggyal.

Párom annyira ezt nem érzi át, sokat segít de mégse olyan.


90%,hogy nem vetetem el.

De jól jönne pár ötlet. Vagy pár cikk, webold, hogy olvassak arról amiről jó tudni (testverfeltekenyseg stb)


Jövő szeptemberben akkor mehet oviba kisfiam, ha szobatiszta és megtudja értetni magát. :/ szóval ez se biztos, h szoba jön.. De csak azért nem szeretném elvetetni, mert 1 évvel előbb jött..


Mit tennétek?


2019. nov. 3. 22:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Beteg emberek vannak.

Ki a jó fene mondta, h testvér féltékenység miatt mennek abortuszra!?? Én tanácsokat kértem azzal kapcsolatban.

Ki vagytok éhezve vagy mivan veletek, de komolyan..

Olvassátok mar vissza miket vágtok hozzám, ahelyett, hogy emberi tanácsot adnátok egy nő tartsátoknak.


Agyam eldobom.


A normális válaszokat köszönöm szépen.

2019. nov. 4. 07:45
 12/17 A kérdező kommentje:

Először tettem itt fel kérdést, (úgy tudtam bármit lehet kérdezni, erről szól az oldal).

A bajom elmúlt, tehát nem vagyok "fosos".

Az, hogy terhes vagyok és minden rendben van-e, meg majd kiderul 7hetes ultrahangon. De innentől nulla köze van ehhez itt bárkinek is. Tanultam belőle.


Minden jót nektek!

2019. nov. 4. 07:47
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Azért ilyen flusztráltak,mert vagy irigyek, hogy nekik nem jön össze vagy éppen nincs rendben az életük,vagy őket nyomják el és itt élik ki. Ne is foglalkozz velük! Az ilyen emberekben semmi empátia nincs és még hírből sem ismerik ezt a szót. Szánalmasak.

Egyébként gratulálok! Meg tudod majd oldani, jönni fog a megoldás, amikor már,ha ott lesztek. :)

2019. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
És most jön az hogy kitörölteti a válaszokat...hasonlítasz valakire...
2019. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

En biztos megtartanam, ne hulyeskedj! Azt mondod, akkor akarnatok tesot amikor a nagyobb kb 3 eves. Igy most 2,5 eves lesz, amikor a pici megszuletik, csak fel evvel jott korabban a szuper idealisnal. Szinte senkinek nem ugy job ossze a gyerek, hogy kivansagra, csettintesre, pont amikor szeretne. Emiatt eszedbe ne jusson elvetetni, Jezusom!

Nekem 20 honap van a lanyaim kozott, tokeletes, egyutt cseperednek, jobb nem is lehetne. Feltekenyseg az volt az elejen, de az mindig van, ha nagyobb a korkulonbseg, akkor is. Most 2 es 3 evesek es elvalaszthatatlanok😊

2019. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Haha nem ilyen lovat akartál kérdező, igaz? Attól mert kitörölgettél néhány választ, attól az emberek véleménye nem fog változni a "kérdéseddel" kapcsolatban.
2019. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ez az oldal nem arra van, hogy véleményt nyilvánítsatok,hanem segítsetek egymásnak, ha tudtok vagy épp, ha kérdésetek van feltehessétek.

Azt hiszem szabály az is, hogy ne a véleményed írd le, hanem választ írj, ha tudsz segíts.ha nem maradj csendben.


Ennyi.

Nem töröltettem semmit. Nem csak én tehetem meg szerintem...

2019. nov. 4. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!