Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy várandós...

Lehetséges, hogy várandós vagyok végre?

Figyelt kérdés

31-32 naposak a ciklusaim, párommal már 2,5 éve próbálkozunk sikertelenül. Elkezdtük kivizsgáltatni magunkat, jelenleg ott tartunk, hogy egyikünknél sincs probléma, már csak az átjárhatóságira kénne elmennem, de ugye azt mestruáció után csinálják, és még nem jött meg. 37. ciklusnapon tartok ma csináltam egy tesztet nagyon nagyon halvány második csíkom van, reménykedek nagyon, bár lehet, hogy a sok idegeskedéstől is késik.

Nektek mi a véleményetek?

Nem szeretném nagyon beleélni magam, hisz a 2,5 év alatt rengeteg negatív tesztet láttam már. :(



2019. nov. 16. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon sajnálom, ami veled történt. :( Kívánom a legjobbakat! Remélem, nem ez lesz a vége, de ha minden kötél szakad a lombik is egy megoldás. Ha vége lesz a koronás mizériának.
2020. máj. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nem adjuk fel!!!

Igen, ha minden kotel szakad akkor lombik.

Minden jót kívánok neked is!

2020. máj. 5. 13:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2020. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!