Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most ez baba vagy...

Akkor most ez baba vagy hormonzavar vagy mi ez, valaki járt így? Mi lett? Sürgős mert megőrülök már :'D

Figyelt kérdés

14-e körül volt ovulációm az applikáció szerint.32napos a ciklusom.26-án kellett volna megjönnie,de helyette csak felváltva vizes/tejes folyásom van,görcsölget,szúrkál és puffad a hasam és fáj a derekam,2 napja teszteltem,negatív lett.

Havi előtt,alatt sosem fáj semmim,folyásom is csak sűrű fehér krémszerű szokott lenni. Lehet ebből még baba? Csütörtökön el akarok menni orvoshoz,de addig is megőrülök :'D Kifejezetten nem tervezünk babát(mármint nem számolgatunk meg hőmérőzünk/naptárazunk a párommal) de nem is védekezünk.

Segítsetek kérlek,egy hete ezen agyalok éjjel nappal :(



2019. dec. 3. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hiába emeld ki, az nem segít rajtad. Ellenben orvoshoz akartál menni csütörtökön, azaz ma. Nyilván mondott valamit. Szakembertől fogsz választ kapni, vagy már kaptál is, az nem releváns, hogy másnál mi, hogyan működött. Nos, mit mondott? Vagy nem mentél el és a gyakori népétől várod a megoldást? Nem fog jönni. Más tapasztalta sem segít, mert ez a Te helyzeted, a te testeddel.
2019. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is igy voltam sajnos cisztatol késet
2019. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!