Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk, akik most...

Hányan vagyunk, akik most kezdtek új ciklust "baba projekt"-ben?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok,milyen praktikákat próbáltok?

2019. dec. 9. 13:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/168 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem is a 4. napom! 😊

Ha már a Mikulás nem hozott pozitív tesztet, hátha az új év igen!

2019. dec. 9. 15:09
 12/168 anonim ***** válasza:
37%
Kinek hány napos a ciklusa? Izguljunk itt együtt 😊 és ha benne vagytok akkor itt akár meg is oszthatjuk egymással h épp mi a helyzet főleg ha már közeledünk a nem várt felé 😊
2019. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/168 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

A mult hónap volt az első igazi próbálkozós hónapunk, sajnos nem sikerült, ma reggel megjött. De nem adjuk fel! :) Bízunk benne hogy jövőre két csíkos teszttel kezdünk.

Én szedem a Femibion 0-t,plusz C vitamint, férjem sima multivitamint szed. Nekem van a telón egy APP, azzal próbálkozunk, tök jó, sokat segít.

Kívánom mindenkinek hogy jövőre babásak legyünk!

2019. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/168 anonim ***** válasza:
22%
Nekem am most 30 napra jött meg. Nyáron volt egy terhességem ami sajnos 8. héten megszakadt 😔 előtte 28 napra jött meg és a missed ab óta 32-35 napra jött meg. Szóval sztem mostanra kezd vissza állni a szervezetem. Remelem hamar össze jön megint mert előző alkalomnál első éles hónapban össze jött 😊
2019. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/168 A kérdező kommentje:
Nekem 27 napos a ciklusom. De mivel nekem volt már olyan, hogy egy héttel hamarabb volt az ovum, (naptáros módszerrel védekeztünk, spontán ikrek lettek... 😅) így már most elkezdjük az "akciót".
2019. dec. 9. 15:35
 16/168 anonim ***** válasza:
67%

Ma jött meg, a kilencedik próbálkozós hónapunkat kezdtük ezzel meg.

Hőmérőzök, appban rögzítem a telefonomon, lh tesztelek, multivitamint szedek és jövő hónap végére időpontunk van a meddőségi központba. Jó lenne lemondani, de hát eddig nem sikerült.

2019. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/168 anonim ***** válasza:
21%

Dm saját márkás vitamint szedek, most csinálom a 3. és 21. napi vérvételt


Ebben az évben eddig 4 peteérésem volt csak, most van az ötödik(ultrahanggal követés)

És volt egy kémiaim két hónapja

Most tuti volt pé, 2dpon vagyok

30 napos ciklusaim vannak


K

2019. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/168 anonim ***** válasza:
26%
Sziasztok. 🙂 Igaz, nekem már a 16.napom, de csatlakoznék, ha nem baj. 3. Babára várunk, 5. Ciklus, lh teszttel és hőméréssel figyelem az ovulációt, pont ma van. 😀 Jutavit-es vitamint szedek 2 hónapja, hogy feltöltsem magam. Kicsit türelmetlenek vagyunk, mert a gyerekek és köztük egy vetélés, elsőre összejöttek. 🙂 Visszaszámlálás indul, 12 nap múlva nem kellene megjönnie. Drukkolok csajok! Zs
2019. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/168 anonim ***** válasza:
26%
Sziasztok, nekem meg van 5 nap a nemvartig. Iszin, átlósan izgulok. Drukkolok nektek is 😍❤️🙈
2019. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/168 anonim ***** válasza:
20%
*iszonyatosan, írni majd megtanulok:))
2019. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!