Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hogy ez normális e....

Nem tudom hogy ez normális e. nagyon szeretem a gyerekeket 17 éves vagyok, szerintetek ez normális, hogy ilyen idősen már gyereket szeretnék a barátomtól? És sokszor mondják, hogy jó anya lennék. Tudom, hogy egy gyerek nagyon nagy felelősség.

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha valóban tudnád, hogy mekkora felelősség, akkor eszedbe sem jutna, hogy te 17 évesen gyereket szüljél. Attól még simán lehetsz jó anya majd pár év múlva. De nem szabad ezt még, mindannyiótok érdekében mondom.
2019. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10 köszi. Ezt benéztem, én kérek elnézést.
2019. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy én vagyok 18 hanem a barátom már régen elmúlt annyi.
2019. dec. 12. 21:28
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a negatív kommentekből nem kérek többet ha nem érdekel ez a kérdés akkor az emberek miért szólnak hozzá rossz szándékkal?
2019. dec. 12. 21:30
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rossz szándék.

Józan ész. Miből neveled fel a gyereket?

2019. dec. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz, igen normális , hogy gyereket szeretnél , mert fiatal vagy, tulajdonképpen fogalmad nincs miről is szól a gyermekvállalás stb stb..

azt el tudom képzelni, hogy vannak testvéreid, vagy láttál már kisbabát , hogy hogy kell ellátni, de mivel úgy sejtem még nem kezdtél el dolgozni ezért valószínűleg fogalmad nincs arról, hogy milyen lehet ha majd elkezdesz dolgozni és a kis keresetből még magadat is alig tudok ellátni , költeni a pénzt egy másik kis életre.

Amúgy van már valamilyen végzettséged?

Dolgoztál már?

Ha nincs munkaviszonyod akkor kb 27 ezer ft segély járna neked havonta, ami valljuk be még a pelenkára sem elég egy hónapban, nemhogy ebből megélni.

Párodnak mi a szakmája?

Dolgozik?

Ha nem dolgozik akkor miből szeretnéd felnevelni a gyermeket?

Az állam cserben hagy titeket és a gyermeket valószínűleg elvennék tőletek, ha nem lenne hol lakjatok.

Ilyen sorsot várnál a gyermekednek, hogy nélkületek neveljék fel idegen emberek?

Várj még pár évet, tanulj , csinálj egy jó szakmát, kezdj el dolgozni, albérletet fizetni és utána gondolkozz el a felelősségteljes gyermekvállaláson.

és hidd el nem rosszindulatból mondom.

most még gyerek vagy, és valószínűleg fogalmad nincs még, hogy miből el egy felelősségteljes gyermekvállalás.

ilyenkor mindig gondolni kell arra, hogy mi van ha a kedves párod rájön, hogy ő még fiatal ehhez és nem kell neki ez az egész...akkor mi lenne veled?

2019. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!