Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Ovolációs tesztet használva voltunk együtt a párommal. Aznap, amikor pozitív jelzést mutatott, ami ugye elvileg kb 1 nappal az ovuláció előtt mutat pozitív eredményt. Szerintetek így mekkora az esély a terhességre?

2019. dec. 17. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
25-30%.
2019. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan kevés?
2019. dec. 17. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem kevés, az ovu napján és előtte két napig a legnagyobb az esély. Ez statisztika, benne van az is, hogy valaki hónapokig próbálkozik (és ez a gyakoribb).
2019. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is pont így voltunk együtt, akkor mikor pozi lett az lh teszt és előtte egy nappal. Az első negatív napon, tehát az ovu napján már sajnos nem tudtunk.

Kíváncsi leszek, hátha összejön a baba :)

2019. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az ovulációs teszt sem csodaszer. Az sem mindegy mellette, hány éves vagy, és milyen a párod megtermékenyítő képessége.

Én sok helyen olvastam, hogy így azonnal, vagy max. a 3. hónapban sikerült sok nőnek. Reméltem, hogy velem is így lesz. Hát sajnos nem. Nekem a 16. !!! ilyen hónapban lett pozitív a tesztem...


Szerintem az a lényeg, hogy legyél nagyon kitartó. Ha mind a ketten rendben vagytok, akkor talán csak pár hónap kell hozzá.

2019. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd irjátok meg, hogy összejött e ok? Drukkolok nektek is!
2019. dec. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!