Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

3 hete letettem q fogamzásgátlót( egyéb okokból nem baba tervezés miatt de ha becsúszik nem probléma). Azóta állandóan voltunk együtt párommal védekezés nélkül kb 2,5 hete először.

1 hete görcsöl az alhasam, tegnap óta iszonyatosan fájnak a mellbimbóim. Voltam szerdán orvosnál, mondta meg kell várni hogy lesz e menzesz korai még hogy bármit mondjon. Lehet ez terhesség ilyen hamar gyogyszer abbahagyás után?

Tesztet azért nem csinálok mert a doki mondta várják még 1 hetet vele


2020. jan. 24. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Gyógyszer abbahagyása után kell 3hónap mire rendesen kitisztul a szervezetedből.
2020. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Első én is igy tudtam viszont az orvos szerint már lehet terhesség azért gondolok arra
2020. jan. 24. 22:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem hiszem. Sok nőt ismerek akiknek furcsa tünetei voltak miután abba hagyták a gyógyszert.
2020. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pl görcsölés, mell fájdalom, erős menstruáció, össze vissza menstruáció vagy hogy nem jött meg hónapokig.
2020. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lehetséges, mostmár kivarom a 2 hetet.

Annyi érdekelne hogy az első gyógyszer nélküli együttlét ami 2, 2,5 héte volt es esetlegesen akkor történt meg a teherbeesés, azt mikor mutatná ki teszt? Doki szerint varjak 1 hetet meg. Ha 2 hét múlva nincs menzesz akkor kell mennem vissza.

2020. jan. 24. 22:34
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es görcsölés az van és ez a mellbimbó fájdalom se rettenetesen már ha a cicifix hozzáér az zavaró. Más változás nem volt
2020. jan. 24. 22:36
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom ti nem vagytok jósok hogy innen megmondjátok terhes e vagyok. Esetleg akivel történt ilyen hogy így esett teherbe azt meghallgatnám.
2020. jan. 24. 22:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Jelen!

Letettem a fogamzasgatlot es 2 olyan alkalom volt, hogy nem vigyaztunk a ferjemmel. Most 15hetes terhes vagyok. Azonnal terhes lettem... :D

Semmi problema nemlesz, ha mar terhes vagy! Es igen, ezek lehetnek arra utalo jelek ! :)


Drukkolok!

2020. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok...

en 5nap kesessel csinaltam csak tesztet, mert hat azis teljesen ‘normalis’ ha 2-3honapot nem verzel. Es tenyleg csak 2x tortent ~olyan aktus.

2020. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem babatervezés miatt"

"Azóta állandóan voltunk együtt párommal védekezés nélkül kb 2,5 hete először."


Azt vágod, hogy ezt csinálja, aki babát tervez?


Igen, valószínűleg terhes vagy, majd a teszt megmondja.

2020. jan. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!