Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Épp próbálkozunk a baboval...

Épp próbálkozunk a baboval 14. en volt p. é. Természetesen megtettünk mindent a lőtte is akkor is utána is az úgy érdekében ma pedig mell feszülésem van illetve alhasi erős feszules nem görcsol csak nagyon feszít?

Figyelt kérdés
Lehet ez valami előjel vagy bármi ? Vagy csak amiatt van hogy jövő hét szombaton meg kell jönnie ?Tudom hogy tesztelni meg felesleges , tapasztalatokra volnék kiváncsi valaki járt hasonló cipőben ?
2020. febr. 18. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem nemfogok,mert biztos vagyok benne hogy nemsikerült most sem ,mert már most menzi szerű görcseim vannak,mint mindig amikor nem sikerül és meg fog jönni.
2020. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 A kérdező kommentje:

ne keseredj el egyáltalán nem biztos , egyébként nekem is gorcsol gyakorlatilag peterres óta enyhén van hogy erősebben , ennek ellenére próbálok pozitív lenni ;)

Első baba lenne ?

2020. febr. 20. 16:16
 13/84 anonim ***** válasza:
Második.Már van egy 10évesem :) most már lassan 2éve próbálkozunk. És neked első babó?Te mikor fogsz tesztelni?
2020. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 A kérdező kommentje:

De jó neked :) mi az elsőre várunk , nem próbálkozunk még rég de nagyon várjuk már :) sajnos pcos vagyok ezért nehéz, ilyenkor a spontán peteeres is csoda nálunk , ettől függetlenül próbálok turelemmel lenni .

Jelenleg mindjárt megjön érzésem van , gyakorlatilag új melltartót kell vennem ....

Na de már csak néhány nap és kiderül :)

Voltatok már valamilyen vizsgálaton ? Úgy tudom egy év után javasolt .

Ne haragudj ha túl indiszkrét vagyok .

2020. febr. 20. 20:30
 15/84 anonim ***** válasza:
Nem voltunk még vizsgálatokon,sima ultrahangon voltam ,ott nem találtak semmi eltérést.Igazából nekem meg a pajzsmirigyemmel vannak gondok,így az első is 18hónap alatt jött össze annak idején.Én úgy vagyok vele hogy majd jön ha jönni akar :) most egyelőre nem megyünk még orvoshoz.De 100%~ig biztos vagyok benne hogy nem sikerült ez a hónap se,mert görcsölgetek,és èn az első terhességemnél pont az volt a tünet,hogy nem volt tünet :) semmi fájás.Ezért nemigazán bízok benne h összejött volna :) most is görcsöl a hasam :/ pedig hol van még a jövőhét szombat 😫
2020. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 A kérdező kommentje:
Nekem minden ismerősöm másként reagált a terhessegre , így nem tudom hogy most nálam mi lesz bizakodó vagyok , bár úgy érzem meg fog jönni , nekem jelenleg nem gorcsolő inkább feszítő érzésem van illetve a mellem szuper érzékeny és nagy , ezen kívül a bimbó sötét lilás , na ez például új ,
2020. febr. 21. 09:56
 17/84 anonim ***** válasza:
Na akkor nálad van remény :) Nekem semmi extra,ugyanaz az érzés mint mensi előtt.Ezért is nem reménykedek :) De neked nagyon szurkolok.Már csak pár nap és kiderül ☺️
2020. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag nekem is mindjárt megjön érzésem van , itt görcs helyett a feszules , folyás , mell érzékenység . Titkon azért meg reménykedem 😊

Gondolkodtam a nőgyógyászon is de ilyenkor meg egyébként sem látna semmit ... hihetetlen hogy mennyire nehezen jön össze , ha odafigyelünk hogy jó időben jó helyen legyünk , mostmár nem tudom elhinni hogy valakinek csak úgy be csúszik ...

2020. febr. 21. 18:24
 19/84 anonim ***** válasza:
Hát a nőgyógyász nem hülyeség egyébként.látni még nem látna semmit,max megvastagodott méhnyálkahártyát.De vérvételre elküldhet,ha ott néz hcgt akkor látni fogja h elkezdődött e valami és adhat megtapadást segítő gyógyszert :)
2020. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :) az a gond ebben a hónapban hogy mire megjönne az eredmény illetve időpontot kapnék a nogyogyaszomhoz már jövő hét szombaton is túl lennék . Viszont a következő ciklusomnal amennyiben úgy alakul jelzem a dokimnak 🤗
2020. febr. 21. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!