Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Épp próbálkozunk a baboval...

Épp próbálkozunk a baboval 14. en volt p. é. Természetesen megtettünk mindent a lőtte is akkor is utána is az úgy érdekében ma pedig mell feszülésem van illetve alhasi erős feszules nem görcsol csak nagyon feszít?

Figyelt kérdés
Lehet ez valami előjel vagy bármi ? Vagy csak amiatt van hogy jövő hét szombaton meg kell jönnie ?Tudom hogy tesztelni meg felesleges , tapasztalatokra volnék kiváncsi valaki járt hasonló cipőben ?
2020. febr. 18. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( De még bármi lehet ,látod nekem is megjött annak idején és mégis baba volt :)
2020. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
Nekem még nem jött meg,szombatra nem várom,de görcsölök hátam fáj minden bajom van.Biztos h meg fog jönni.Tegnap reggeli 10es érzékenységű teszt full negatív volt.
2020. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 A kérdező kommentje:

Én szerdán teszteltem szinten negatív :(

A vérzésem meg most is olyan fura ... 11eves korom óta menstruálok ilyen meg sosem volt annyit ér a tampon mint ha nejlon szatyorral próbálnék felmosni . Elnézést a rossz hasonlatert de egyszerűen alig tudja felszívni világos is és annyira szagtalan én nem tudom ,

Próbálom végiggondolni mi volt más ebben a hónapban mint máskor ami ezt kiválthatja .

A próféta szóljon belőled :) én lennék a legboldogabb ha pár nap múlva mégis baba lenne :) 🥰

2020. febr. 27. 21:36
 34/84 anonim ***** válasza:
Szia!Na nekem ma kell megjönnie.Biztos megfog,mert úgy görcsölök meg fáj a derekam,hogy kiegyenesedni alig tudok. 😫
2020. febr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 A kérdező kommentje:
Szia :) végül mi történt ?
2020. márc. 4. 17:30
 36/84 anonim ***** válasza:
Szia :) Vasárnap megjött végül.Már el is múlt.Majd talán ebben a hónapban sikerül. Bár én már nem hiszek benne :(
2020. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 A kérdező kommentje:

Sosem szabad feladni ! Nagyon jól jön ilyenkor néhány pozitív megerősítés Szabó Péter és társaitól ..

Én már most izgulok ebben a hónapban mi lesz :) holnap a cikluson 10.napja tehát mi már lassan belevágunk ;) kitartás !! Addig is gondolj arra hogy neked egyszer már megadatott , és hamarosan újra átélheted :)

2020. márc. 6. 21:04
 38/84 anonim ***** válasza:
Köszi :) nekem csak ciklusom 6. Napja van.Soha nem tudom honnan kell számolni,az első naptól amikor megjött vagy másnaptól? Sok sikert nektek erre a hónapra :)
2020. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 A kérdező kommentje:
Elméletileg ha az esti órák előtt megjön akkor az az első nap , ha csak 7-8 körül vagyok később a következő nap az első , nekem a menstuacios naptar is úgy számolja illetve a dokim is ezt mondta . Sok sikert kívánok én is :)
2020. márc. 8. 14:06
 40/84 anonim ***** válasza:
Most te mikorra várod a kövi nemvártat? :)
2020. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!