Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Épp próbálkozunk a baboval...

Épp próbálkozunk a baboval 14. en volt p. é. Természetesen megtettünk mindent a lőtte is akkor is utána is az úgy érdekében ma pedig mell feszülésem van illetve alhasi erős feszules nem görcsol csak nagyon feszít?

Figyelt kérdés
Lehet ez valami előjel vagy bármi ? Vagy csak amiatt van hogy jövő hét szombaton meg kell jönnie ?Tudom hogy tesztelni meg felesleges , tapasztalatokra volnék kiváncsi valaki járt hasonló cipőben ?
2020. febr. 18. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy egyébként ,ha nem veszed tolakodásnak? :)
2020. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 A kérdező kommentje:
Jovőhéten leszek 30 éves .
2020. febr. 22. 14:56
 23/84 anonim ***** válasza:
Én most voltam 31 :)
2020. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 A kérdező kommentje:
És az első terhességednel mik voltak az első testi lelki tüneteid a menses kimaradásán kívül ?
2020. febr. 24. 20:05
 25/84 anonim ***** válasza:
hát nekem úgy volt hogy el is felejtettem h aznap kéne megjönnie.aztán elkezdtem agyalni hogy sehol egy menzigörcs semmi..aztán pont aznap meg is jött,de görcs sehol.felraktam éjszakára egy tampont gondoltam reggelre megindul majd.De furcsa volt mert én nagyon görcsölni szoktam és most semmi görcs nem volt.Reggel kivettem a tampont és nem indult meg,2-3csepp ha volt rajta.na akkor már sejtettem.futottam is tesztért és egyből ki is mutatta.aztán még pár napig volt pár csepp vér és ennyi.Utána a mellfájdalom volt ami feltűnt ,nem bírtam hason megmaradni annyira fájt a mellem.Ezért nem bízok most ebben a hónapban már,mert nagyon görcsölök már egy hete.Tuti megjön szombaton vagy előbb.És te hogy vagy?Teszteltél már?Vagy van valami tüneted? :)
2020. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 A kérdező kommentje:

Hihetetlen ahány szervezet annyiféle tünet :)

Enyhe gorcseim vannak pont mint mielőtt megjön , talán a mell intenzívebb illetve a mellbimbo elszinezodes és fájdalom , emelygek kicsit de nem vészes , feszült vagyok lobbanékony .

De igazából ez mind mensi előtti tüntetnek is betudható , nem teszteltem meg egy két napot várok :) nagyon fura de jó érzés is egyben izgatott vagyok de nem az a beleorulos fajta , kicsit persze tartok az egy csiktol de lesz ami lesz :)

2020. febr. 24. 22:02
 27/84 anonim ***** válasza:
Szurkolok h 2 csík legyen :) Írj majd :)
2020. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves kérdező? :)
2020. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 A kérdező kommentje:

Épp ma jött meg 😞 hajnalban . Ilyen meg sosem volt hogy minden ennyire egybevagott a tünetek a mensi is halvány pecsételéssel kezdődött , világos rózsaszín vizszerű állag ráadásul 3 nappal előbb ..

Elkeserítő ...

És nálad mi a helyzet ??

2020. febr. 27. 18:45
 30/84 A kérdező kommentje:

Nem is értem miért és hogy jött meg ennyivel előbb , reggel meg azért reménykedtem ..

Kedden megyek jövő hét közepén megyek vérvételre és dokihoz ha bármi gond van legalább kiderül

2020. febr. 27. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!